Erdoğan’ın Bir Yılı Kitap Oldu: Aşkınan Koşan Yorulmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020 yılındaki mesaisi, İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 'Aşkınan Koşan Yorulmaz' isimli kitapta anlatıldı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kitabın linkini sosyal medya hesabından paylaştı.

Erdoğan’ın Bir Yılı Kitap Oldu: Aşkınan Koşan Yorulmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020 yılındaki mesaisi, İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 'Aşkınan Koşan Yorulmaz' isimli kitapta anlatıldı.

s-f0e0e436edab42915fbfa830907b1b441996e1
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kitabın linkini sosyal medya hesabından paylaştı. Altun, "Her gün her saatini ülkesi için hizmet, eser ve değer üretme gayretiyle geçiren bir Cumhurbaşkanımız var hamdolsun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın millete hizmet sevdasının geçen yılki kesitlerini Aşkınan Koşan Yorulmaz kitabında bir araya getirdik." ifadelerini kullandı.Paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Aşkınan koşan yorulmaz. Biz aşkla koşuyoruz. Yorulmayız." sözlerinin işitildiği bir video yer aldı.Kitap İletişim Başkanlığı'nın sitesindeki bu adresten de yayımlandı. İlk Uygulama Bugün: İstanbul'da Hangi Semt Pazarları Kuruluyor? - Kafe ve Restoranlara 'Londra Formülü': 17 Mayıs'tan Sonra Nasıl Bir Yol Haritası İzlenecek? - Pink Floyd'un Solisti Waters'tan İsrail'e Tepki: 'Apartheid Devlet'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER