kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Fatih Altaylı: 'Antrenmana Ferrari ile Gidene Aşı Var, İşe Belediye Otobüsü ile Gidene Aşı Yok'

Gazeteci Fatih Altaylı, futbolculara aşı önceliği tanınmasına "Antrenmana Ferrari ile gidene aşı var, işe belediye otobüsü ile gidene aşı yok" diyerek tepki gösterdi.  HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin yaptığı toplantı .

Fatih Altaylı: 'Antrenmana Ferrari ile Gidene Aşı Var, İşe Belediye Otobüsü ile Gidene Aşı Yok'

Gazeteci Fatih Altaylı, futbolculara aşı önceliği tanınmasına "Antrenmana Ferrari ile gidene aşı var, işe belediye otobüsü ile gidene aşı yok" diyerek tepki gösterdi. 

s-18314c39cb4400d765d3e7991581cbd0f4987a
HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin yaptığı toplantı sonucunda, futbol camiasında yer alanlara koronavirüs aşısında öncelik tanınmasına tepki gösterdi. Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Artık işin cılkı çıktı"

s-62b2a058dd75a2fe2becd51108b0e934ca723d
"Kime niye öncelikli aşı yapıldığı artık belirsiz. 60 yaşını geçmemiş, hiçbir risk grubuna dahil olmayan kişilere aşı çıktığını duyuyor ama önemsemiyorduk. Arada tek tük hata olur diye. Ama futbolcuların daha doğrusu futbol camiasının da öncelikli aşılanma grubuna alınması artık işin cılkının çıkmasıdır. Federasyon Başkanı, Sağlık Bakanı ile görüşmüş ve futbol takımlarını ve kulüp görevlilerini öncelikli aşı kapsamına aldırmış. Şahane. Her gün yüzlerce öğrenciyle karşı karşıya gelen, ülkenin geleceği için görev yapan, işe mecburen toplu taşıma araçları ile giden yüz binlerce öğretmene aşı yapılmadan futbolculara aşı yapılacak. Ne hoş değil mi! Antrenmana Ferrari ile gidene aşı var, işe belediye otobüsü ile gidene aşı yok. Eskiden 'Beraber yürüdük biz bu yollarda' idi. Artık 'Beraber gazladık paralı yollarda' şarkısı geldi"

Ne olmuştu?

Ağaoğlu: 'Tüm Futbol Camiası Bir Ay İçinde Aşılanacak' - Bazıları Daha mı Eşit? Öğretmenler, İşçiler ve Hastalar Beklerken Futbolcular Aşı Sırasına Alındı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER