Film Gibi Kaza: Çekmeköyde Demir Çubuklar Arabaya Saplandı

İstanbul Çekmeköy'de kamyonetin üzerinde bulunan demir çubuklar, önünde giden otomobile girdi.

Film Gibi Kaza: Çekmeköyde Demir Çubuklar Arabaya Saplandı

İstanbul Çekmeköy'de kamyonetin üzerinde bulunan demir çubuklar, önünde giden otomobile girdi. Demir çubuklar arka camdan otomobilin içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı büyük tehlike atlattı.

s-a91aacfcb63e6cee98fb88173b1344f47114bc
Kaza, Çekmeköy Taşdelen Mahallesi'nde dün yaşandı. Cadde üzerinde Murat Akkaya'nın kullandığı kamyonetin üzerinde bulunan demir çubuklar, önünde giden Furkan K.'nın kullandığı otomobilin üzerine düştü.

3 kişi yara almadan kurtuldu

s-b11c7340de9588cf0822f9ba6f6bdddd83aa83
Demir çubuklar arka camdan otomobilin içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı büyük tehlike atlattı. Otomobildeki 3 kişi kazayı yara almadan atlattı.

Hızla geldiği için duramadı

Hızla geldiği için duramadıHızla geldiği için duramadı Yaşanan kazayı anlatan otomobilin sürücüsü Furkan K., "Taşdelen'den gelirken burada bir araç çıkacaktı. O araca yol vermek için durdum. Arkamdan da demir yüklü araba hızla geldiği için duramadı. Ani fren yapınca demirler otomobilin üzerine düştü. Allah'a şükürler olsun canda bir şey yok. Cana geleceğine mala gelsin. Demirler sağdan girseydi, Allah korusun arkadaşıma zarar verebilirdi. Ama soldan girdiği için bir şey olmadı. Ayrıca tam camdan girmedi. Neyse ki arabanın üzerine düştü. Her zaman tedbirli olmak lazım. Bağlasa onu daha iyiydi" dedi. Bakanlık Açıklama Yaptı: Marketlerde Sigara Satışı Yasaklandı mı? - Diyanet: 'Fitre Veya Zekat İnternet Bankacılığı Üzerinden Dijital Ortamda Ödenebilir' - Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İlhan'dan Koronavirüsü Evde Geçirenlere Uyarı: 'Önerilen Dozda Kullanın'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER