kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Flaş İddia: Twitter, Clubhouse'u Satın Alma Görüşmeleri Yaptı

Twitter'ın sohbet odası platformu Clubhouse'u satın almak için görüşmeler yaptığı belirtildi.

Flaş İddia: Twitter, Clubhouse'u Satın Alma Görüşmeleri Yaptı

Twitter'ın sohbet odası platformu Clubhouse'u satın almak için görüşmeler yaptığı belirtildi. Görüşmelerde Clubhouse'un değerlemesin 4 milyar dolar olarak değerlendirildi

s-37324a1db8829557e361fbaccf01b4aa624f8d
Sosyal medya dünyasının son dönemde parlayan platformuna Twitter'ın talip olduğu belirtildiBloomberg'in konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre Twitter, sohbet odası sosyal ağ girişimi Clubhouse’u satın almak üzere son aylarda görüşmeler yürüttü.Görüşmelerde Clubhouse potansiyel değerlemesi yaklaşık 4 milyar dolar olarak değerlendirildi. Kaynaklara göre halihazırda devam etmeyen görüşmelerin neden durduğu ise belirsiz.Twitter sözcüsü Bloomberg'e konuya ilişkin yorum yapmadı. Clubhouse temsilcisi de ilk etapta yorum talebine yanıt vermedi.

4 Milyar dolarlık değerlenme

s-e0c1ae098e4968eec0e883a1b94d9421e89c00
Bloomberg, bu hafta Clubhouse’un 4 milyar dolarlık değerleme hedefiyle fonlama elde etmek için yatırımcılarla görüştüğünü yazmıştı. Twitter ile görüşmelerin ilerlememesi sonrası Clubhouse benzer değerlemeyle fonlama elde edip edemeyeceğini test ediyor.Henüz bir yaşını doldurmuş olan Clubhouse uygulaması sayesinde kullanıcılar sohbet odalarına katılıp tartışmaları ve söyleşileri dinleyebiliyor, el kaldırma özelliği ile tartışmalara katılabiliyor.Twitter’ın Clubhouse’un rakibi olarak 2020’de sunduğu Spaces ise henüz beta versiyonuyla deneniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER