Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'

FOX Haber muhabiri Barış Kaya, Erdoğan Bayraktar ile ilgili soru soracağı için AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in düzenlediği basın toplantısına alınmadı. Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'.

Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'

FOX Haber muhabiri Barış Kaya, Erdoğan Bayraktar ile ilgili soru soracağı için AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in düzenlediği basın toplantısına alınmadı.

Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım' FOX Haber muhabiri Barış Kaya, bugünkü AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in düzenlediği basın toplantısına alınmadığını açıkladı. Kaya, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ilgili sormaya hazırlandığı soru nedeniyle salona alınmadığını belirti.

Eski bakan Bayraktar'ın 17-25 Aralık soruşturmaları ile ilgili "Hakkımda hazırlanan dosyalar doğru" dediği öne sürülüyordu.

Erdoğan Bayraktar: 'Dosyamda Ne Varsa, Tapeler, Teknik Takip, Hepsi Doğrudur' -

Daha önce de Ruhsar Pekcan ile ilgili bir soru nedeniyle sorun yaşadığını anlatan muhabir Barış Kaya, toplantıya alınmama talimatının Ömer Çelik'ten geldiğini söyledi. Kaya'nın Çelik'e sormak istediği soru ise FOX TV Ana Haber'de ekrana yansıtıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER