Haber Takibine Giden DHA ve İHA Muhabirlerine Bekçi Müdahalesi

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde haber takibine giden DHA çalışanı Ahmet Yeşilmen ve Kubilay Özev ile İHA muhabiri Erdal Can İçelli bekçilerin müdahalesine maruz bırakıldı. İstanbul Beylikdüzü'nde 3 yaşındaki Zümra Nur kaybolduktan sonra asansör boşluğunda baygın bulundu.

Haber Takibine Giden DHA ve İHA Muhabirlerine Bekçi Müdahalesi

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde haber takibine giden DHA çalışanı Ahmet Yeşilmen ve Kubilay Özev ile İHA muhabiri Erdal Can İçelli bekçilerin müdahalesine maruz bırakıldı.

s-7ee10a336a3706969d16f7e7ba9380ecf779dc
İstanbul Beylikdüzü'nde 3 yaşındaki Zümra Nur kaybolduktan sonra asansör boşluğunda baygın bulundu. Hastaneye kaldırılan Zümra Nur Şendur kurtarılamadı.

Konuya ilişkin haber takibi yapmak için Beylikdüzü'ne giden DHA çalışanı Ahmet Yeşilmen, Kubilay Özev ve İHA muhabiri Erdal Can İçelli, bekçilerin müdahalesine maruz bırakıldı.

Konuya ilişkin haber takibi yapmak için Beylikdüzü'ne giden DHA çalışanı Ahmet Yeşilmen, Kubilay Özev ve İHA muhabiri Erdal Can İçelli, bekçilerin müdahalesine maruz bırakıldı.Konuya ilişkin haber takibi yapmak için Beylikdüzü'ne giden DHA çalışanı Ahmet Yeşilmen, Kubilay Özev ve İHA muhabiri Erdal Can İçelli, bekçilerin müdahalesine maruz bırakıldı. Üç gazeteci İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde 3 yaşındaki Zümra Nur Şenyurt’un apartmanda baygın bulunması üzerine olay yerine gitti. Burada haber takibinde bulunan ve görüntü alan gazetecilere bekçiler tarafından sert müdahalede bulunuldu.Ahmet Yeşilmen bekçilerin saldırı anlarını Twitter hesabından paylaşarak şu ifadelere yer verdi:"Dün gece Beylikdüzü’nde kaybolan ve ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Zümra Nur’u haberleştirmek için bulunduğumuz yerde ben, kameramanım Kubilay Özev ve İHA muhabiri Erdal Can İçelli bekçilerin saldırısına uğradık. #gazeteciliksuçdeğildir" Türkiye 'Yatırım Yoluyla Vatandaşlık' Liginde Birinci Sıraya Yükseldi - Cihatçı Terör Örgütleri, Taliban'ın Zaferini Nasıl Karşıladı? - 14 Kişi Hayatını Kaybetmiş 8 Kişi Kaybolmuştu: Sel Felaketinde Karayolu Ulaşımı Kapanan Babaçay Köyü Yıkılıyor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER