kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı ile 'Vedalaşmasını' Anlattı: "Bana 'Öyle Olursa İşte Böyle Kovulursun' Dedi"

Sosyal medya hesabından dans ettiği videoyu yayınladıktan sonra spikerlik yaptığı Habertürk'ten ayrılmak durumunda kalan Hande Sarıoğlu, kanalda arasının iyi olmadığı Fatih Altaylı için "Veda etmek için yanına gittim bana 'öyle olursa işte böyle kovulursun' dedi" şeklinde kon.

Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı ile 'Vedalaşmasını' Anlattı:

Sosyal medya hesabından dans ettiği videoyu yayınladıktan sonra spikerlik yaptığı Habertürk'ten ayrılmak durumunda kalan Hande Sarıoğlu, kanalda arasının iyi olmadığı Fatih Altaylı için "Veda etmek için yanına gittim bana 'öyle olursa işte böyle kovulursun' dedi" şeklinde konuştu.

s-b42d92e324a3fc338b7d707c13afb3ffe60376
Habertürk TV'de spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı dans videosu sonrası ayrılmak durumunda kaldığı kanalda Fatih Altaylı ile vedalaşması sırasında yaşananları anlattı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'a telefonla bağlanan Hande Sarıoğlu, 1 sene önce birlikte program sunduğu Fatih Altaylı ile arasında geçenleri anlattı.Altaylı ile canlı yayın esnasında tartışan Sarıoğlu, "Ben işe onun vasıtasıyla girmiştim. Tartışmadan sonra aradım onunla konuşmak istedim ama bana geri dönmedi. Bu sırada da program yayından kaldırıldı. Sonra başka bir kanalda o programı yaptı ve ben o işten atılmış oldum" dedi.

Altaylı'nın 'Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun' dediği iddiasını teyit etti

s-317e304103c39eff65f34693e39a7ec7ff5b6d
Gazete Duvar'ın aktardığına göre Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı'ya mesaj attığını ve "Yanınıza gelmek isterim helallik istemeye" dediğini söyledi.Kendisine geri dönülmediğini söyleyen Hande Sarıoğlu, arkadaşlarıyla vedalaşmak için kanala gittiğinde Fatih Altaylı'nın yanına da uğradığını ancak duyduğu sözler karşısında şaşkına döndüğünü, samimi bir şekilde yanına gittiği Altaylı'nın kendisine "Öyle olursa işte böyle kovulursun" dediğini iddia etti. Sarıoğlu program sunucusunun, "Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun mu dedi?" şeklindeki sözlerini de teyit etti.

Ne olmuştu?

Dans Görüntüsü Gündem Olan Spiker Hande Sarıoğlu Konuştu: 'Kanalın Görüşüne Saygı Duyuyorum' - Hande Sarıoğlu Kendisine Story Şebeği Diyen ve Takip Eden Ahmet Hakan'ı Engelleyip Cevap Verdi: Bak Şu Şebeğe - Rasim Ozan Kütahyalı'dan Hande Sarıoğlu'na Destek: 'Gördüğüm En Onurlu Tavırlardan Biri'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER