Hatay'da Kan Donduran Olay! 9 Yaşındaki Çocuğu Yere Fırlatıp Defalarca Tokatlayan Müezzine Çifte Soruşturma

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde müezzin Necmi G.'nin (63), cami içerisinde ses yaptığı gerekçesiyle 9 yaşındaki B.G'yi  darp ettiği iddiasıyla hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. İlçedeki Yeniyurt Mahallesi Merkez Camii'de görev yapan müezzin Necmi G, namaz kıldıktan so.

Hatay'da Kan Donduran Olay! 9 Yaşındaki Çocuğu Yere Fırlatıp Defalarca Tokatlayan Müezzine Çifte Soruşturma

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde müezzin Necmi G.'nin (63), cami içerisinde ses yaptığı gerekçesiyle 9 yaşındaki B.G'yi  darp ettiği iddiasıyla hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

s-6aeb6a71965d51daf151ff2eacfd9c75722b5a
İlçedeki Yeniyurt Mahallesi Merkez Camii'de görev yapan müezzin Necmi G, namaz kıldıktan sonra cami içerisinde görültü yaptığını ileri sürdüğü çocuklara tepki gösterdi. Müezzin, çocuklardan B.G.'yi  yerden kaldırıp fırlattıktan sonra defalarca tokatladı. Bu anlar ise cami içerisindeki diğer çocuklar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Baba darp raporu aldı, savcılığa suç duyurusunda bulundu

s-b95f360d60d5d30d0fd3cac95eb30ecd5a0aff
Görüntüler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra Dörtyol Kaymakamlığı ve Dörtyol İlçe Müftülüğü tarafından müezzin hakkında idari soruşturma başlatıldı. Bu arada çocuğuna darp raporu alan baba Adem G., de Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Savcılık da iddialar üzerine adli soruşturma başlattı. Hatay'da Kan Donduran Olay! 9 Yaşındaki Çocuğu Yere Fırlatıp Defalarca Tokatlayan Müezzine Çifte SoruşturmaHatay'da Kan Donduran Olay! 9 Yaşındaki Çocuğu Yere Fırlatıp Defalarca Tokatlayan Müezzine Çifte Soruşturma Meteoroloji Hava Sıcaklığı Haritası Yayınladı! Sıcaklık Mevsim Normallerinin 10 Derece Üzerine Çıkacak - 10 Yıl Önce Öldürüldü... Ağabeyinin Katilini İhbar Edene 250 Bin Lira Verecek - Adana'da Türk Bayrağını Çöpe Atan Kadın Tutuklandı: 'Çok Mutluydum, Keyfimden Yaptım'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER