kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Hulusi Akar'dan Bildiri Tepkisi: 'Demokrasimize Zarar Vermekten Başka Bir İşe Yaramaz'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bildirinin demokrasimize zarar vermekten, personelin moralini olumsuz etkilemekten, düşmanlarımızı sevindirmekten başka işe yaramadığı açıktır" açıklamasını yaptı. Bakan Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Güler ile emekli subay ve astsubayl.

Hulusi Akar'dan Bildiri Tepkisi: 'Demokrasimize Zarar Vermekten Başka Bir İşe Yaramaz'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bildirinin demokrasimize zarar vermekten, personelin moralini olumsuz etkilemekten, düşmanlarımızı sevindirmekten başka işe yaramadığı açıktır" açıklamasını yaptı.

s-feeedf91bac03d7ed68cf8ccf8a53d37515805
Bakan Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Güler ile emekli subay ve astsubayların temsilcisi TESUD ve TEMAD yönetimini kabul etti.Bakan Akar, "Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarılarını görmeyen, görmek istemeyen, hırs, ihtiras ve haset ile körleşenlerdir" dedi. Akar, "Bildirinin demokrasimize zarar vermekten, personelin moralini olumsuz etkilemekten, düşmanlarımızı sevindirmekten başka işe yaramadığı açıktır" ifadelerini kullandı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

103 Amiral İçin 'Rütbeleri Sökülmeli' Diyen Bahçeli'nin, Generallere 'AKP'yi Uyarın' Mektubu Gündemde - Montrö Bildirisi'ne İmza Atan Emekli Amirallerin Lojman ve Koruma Hakları İptal Edildi! - Montrö Sözleşmesi Neden Önemli? Türkiye'ye Hangi Hak ve Yetkileri Sağlıyor?
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER