kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Hurcun İçinde Yakalanan Hırsız: 'Bulmasaydınız Olmaz mıydı? Bugün Doğuma Gidecektim'

Saklandığı hurcun içinde yakalanan bir kadın "Bulmasaydınız olmaz mıydı?" diyerek sitem etti...

Hurcun İçinde Yakalanan Hırsız: 'Bulmasaydınız Olmaz mıydı? Bugün Doğuma Gidecektim'

Saklandığı hurcun içinde yakalanan bir kadın "Bulmasaydınız olmaz mıydı?" diyerek sitem etti...

Kapı dillerini düşürerek girdikleri onlarca evi soyan ve ‘Harmantos’ grubu olarak bilinen 20 kişi, polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda yakalandı.

s-03d90ead6904e2f9972b529bee28d4f90b6a99
Ekipler, 20 kişiyi takip altına aldı ve şahısların yakalanması için Kocaeli merkezli Çorum, Ankara, Kastamonu ve İstanbul’da eş zamanlı operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda aralarında kadınların da olduğu 20 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şahıslar, Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Şahısların emniyetteki işlemlerinde ‘Harmantos grubu’ olarak bilindikleri, gruplar halinde il il gezerek hırsızlık yaptıkları ve birbirileri ile bağlantılarının olduğu belirlendi. Şahıslardan 2’si ifadesinin ardından serbest bırakılırken, 18 şüpheli ise Kocaeli Adliyesi’ne sevk edildi.

s-86e8481913078163d9b5c1f102a7c6bf560112
Evlere girme anlarının güvenlik kamerasına yansıdığı şahıslardan birinin, yaz aylarında gerçekleştirilen ara operasyon sırasında, hurç içinde yakalanma anı ise polis kamerasına yansıdı. Yataklar arasındaki hurcun içine saklanan kadının, kendisini bulan polis ekiplerinden kurtulmak için “Bulmasaydınız olmaz mıydı? Alın şu yatakları üzerimden, Allah belasını versin. Sancım var. Bugün doğuma gidecektim. Ondan saklandım. Bir daha da size yardımcı olmayacağım” dediği duyuluyor.Kaynak: Sputnik

İşte o anlar:

İşte o anlar:İşte o anlar:
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER