İki Çocuğun Bir Kediyi Bayıltana Kadar Dövdüğü Anlar Kamerada

İzmir'in Konak ilçesinde, bir kafeteryanın kapısı açık bırakılan cam balkon kısmına sığınan sokak kedisini 2 çocuk bayılana kadar dövdü, O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Konak'ın Hatay semtinde kafeterya işleten Gökben Kırdı, koronavirüs tedbirleri .

İki Çocuğun Bir Kediyi Bayıltana Kadar Dövdüğü Anlar Kamerada

İzmir'in Konak ilçesinde, bir kafeteryanın kapısı açık bırakılan cam balkon kısmına sığınan sokak kedisini 2 çocuk bayılana kadar dövdü, O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

s-2980e5ea691b9ea9a13f33b3ee130baa56cffb
Konak'ın Hatay semtinde kafeterya işleten Gökben Kırdı, koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmesinin cam balkon olan bölümünün kapısını sokak kedilerinin barınabilmesi için aralık bırakıp, içine mama ve bir de kedi yatağı koydu. Kırdı'nın aralık bıraktığı kapıdan geçen 29 Nisan gecesi içeri giren 9-10 yaşlarında olduğu tahmin edilen 2 çocuk, buradaki sokak kedisini önce ellerine geçirdikleri bir örtü ve kedi yatağı ile ardından da bir kütük ile vurup, tekmeleyerek işkence yaptı. Kedi bayılırken, 2 çocuk aralık bırakılan kapıyı kapatıp, kaçtı. Kırdı, ertesi gün iş yerini kontrole geldiğinde ortalığın darmadağın olduğunu görünce şaşkınlık yaşadı.

İşletmeci, içeri girdiğinde baygın halde bir sokak kedisi buldu.

s-b950e3b7bc7b4b98458eb8c62374e501fb6103
İş yerine önce hırsız girdiğini düşünen Kırdı, güvenlik kamera kayıtlarını izlediğinde 2 çocuğun içeri sığınan kediye işkence yaptığını fark etti. Kırdı, baygın haldeki kediyi evine götürüp, gerekli tedavisini yaptı.

Kırdı, kedinin dövülüp, işkence yapıldığı o anların güvenlik kamerası görüntülerini, "Onların ağızları ve dilleri yok ama ben sesiz kalmayacağım. Elimden geleni yapacağım" notuyla sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Kırdı, kedinin dövülüp, işkence yapıldığı o anların güvenlik kamerası görüntülerini, "Onların ağızları ve dilleri yok ama ben sesiz kalmayacağım. Elimden geleni yapacağım" notuyla sosyal medya hesaplarında paylaştı. Kırdı, kedinin dövülüp, işkence yapıldığı o anların güvenlik kamerası görüntülerini, "Onların ağızları ve dilleri yok ama ben sesiz kalmayacağım. Elimden geleni yapacağım" notuyla sosyal medya hesaplarında paylaştı. 608e888d56465ed204e2f1ed.jpg
AKP'li Meclis Üyesinden Tepki Çeken Paylaşım: 'İntihar Vakaları Üzerinden Hükümeti Eleştirenler Havlıyorlar' - 'Tam Kapanma'da 2 Milyondan Fazla Kişi Muaf Sayıldı - Görünüşü Yüzünden Terk Edilen Bebeğin Vogue Modeli Oluşunun Hikayesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER