kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

'İkinci Eş Alın' Diyen Doktor HDP'lileri Hedef Aldı: 'İslam Hükümleri Uygulansa Hiçbiri Yaşamıyordu'

Türk Medeni Kanunu’nu hedef alarak “İkinci eş alın” önerisinde bulunduktan sonra, GATA Başhekim Yardımcılığı görevinden alınan Menzilci Dr.

'İkinci Eş Alın' Diyen Doktor HDP'lileri Hedef Aldı: 'İslam Hükümleri Uygulansa Hiçbiri Yaşamıyordu'

Türk Medeni Kanunu’nu hedef alarak “İkinci eş alın” önerisinde bulunduktan sonra, GATA Başhekim Yardımcılığı görevinden alınan Menzilci Dr. Ali Edizer, HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu ve eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı hedef aldı.

s-0d120d1fe94daefb5b5430caa09194e78629f0
Twitter hesabından paylaşımda bulunan Edizer, Gergerlioğlu ve Demirtaş için "İslam hükümlerine göre muamele edilseydi, hiçbiri yaşamıyor olurdu" dedi.Edizer, Salih Gergerlioğlu’nun babasının ayakkabıları giydirilmeden evden apar topar gözaltına alındığına dair mesajını alıntılayarak, “Bak çocuk. Bu kez doğru söylüyorsun inşallah. Yoksa boş yere mutlu olacağım, lâyık olduğu muameleyi yaptılar diye” ifadelerini kullandı. s-353d73c091fbb0509e025cb13893537c0e4cd2

"Cezası ölüm"

s-d6486b438d40282814b72356c7ef8aed5c78ed
Edizer paylaşımlarına şu şekilde devam etti:“En kısa zamanda Gergerli, Selo, Melo gibi terör örgütü mensuplarının kendilerine lâyık ‘üniformalı’ fotoğraflarının kamuoyu ile paylaşılmasını bekliyoruz. Turuncu, zebra, pembe, mor ya da kendi fikirlerini temsilen rengarenk (LPG) üniformaları ile. Ama bir an önce.Teröre ve teröriste arka çıkmanın hükmünü merak edenler!Şu Âyet-i Kerîmenin tefsirine bir bakın :Allah ve resulüne karşı savaşanların ve yeryüzünde düzeni bozmaya çalışanların cezası öldürülmeleri yahut asılmaları veya el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Âhirette ise onlar için büyük bir azap vardır (el-Mâide 5/33)”

Açığa alınan Ali Edizer'in Güdül Devlet Hastanesi’nde göreve başladığı ortaya çıkmıştı

Medeni Hukuk ve Laikliği Hedef Alan Ali Edizer Yeniden Hekimlik Görevine Başladı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER