İntihar mı, Cinayet mi? İstanbul Sancaktepe'de Köprü Korkuluklarına Asılı Ceset Bulundu

İstanbul Sancaktepe'de sabah saatlerinde su kanalının üzerinden geçen köprünün demir korkuluklarında iple asılmış bir erkek cesedi bulundu. Olay sabah saat 08.30 sıralarında çevredekilerin ihbarı ile ortaya çıktı.

İntihar mı, Cinayet mi? İstanbul Sancaktepe'de Köprü Korkuluklarına Asılı Ceset Bulundu

İstanbul Sancaktepe'de sabah saatlerinde su kanalının üzerinden geçen köprünün demir korkuluklarında iple asılmış bir erkek cesedi bulundu.

s-cd9743edc8084f0c9da0fd292e2d935ba30ca0
Olay sabah saat 08.30 sıralarında çevredekilerin ihbarı ile ortaya çıktı. Sancaktepe'ye bağlı Abdurrahmangazi Mahallesi Avşar Sokak içerisinden geçen su kanalındaki köprünün demir korkuluklarında ipe asılmış bir ceset bulundu.

Üzerinden kimlik çıkmadı

s-817b99e261512d5be42edad545b9c1572343b4
Çevredekilerin ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri, ilk incelemede gencin boynunun kırık olduğunu ve hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay Yeri İnceleme ekipleri, ceset üzerinde çalışma yaparken, 30 yaşlarında olduğu belirlenen yurttaşın üzerinden kimlik çıkmadı.Çevre sakinleri, "Biz seslerini duyunca dışarıya çıktık. Polis memuru bizi götürdü baktık ama o kişiyi tanımıyoruz. Bu mahallede de oturmuyor" dedi.Polisin kimlik tespit çalışmaları sürerken olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu araştırılıyor. Merkez Bankası Yıl Sonu Beklentisini Açıkladı: Dolar 8,95 TL - İstanbul'da Rehine Operasyonu: Pakistan Uyruklu Kişiyi Kaçırıp 50 Bin Euro Fidye İstediler - Donald Trump, Kendi Sosyal Medya Benzeri İletişim Ağını Kurdu
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER