Kadınlara Para Verip, Falakaya Yatıran Adamın İfadesi Ortaya Çıktı: 'Fenomen Olmak İstiyordum'

Kayseri'de para karşılığı anlaştığı maddi durumu olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüler ortaya çıkan kargo çalışanı Erkan T.'nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı.

Kadınlara Para Verip, Falakaya Yatıran Adamın İfadesi Ortaya Çıktı: 'Fenomen Olmak İstiyordum'

Kayseri'de para karşılığı anlaştığı maddi durumu olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüler ortaya çıkan kargo çalışanı Erkan T.'nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. "Bu videoları çekerek internet fenomeni olmak ve para kazanmak istiyordum" diyen Erkan T. serbest bırakıldı.

s-42f239a480727afa300c5eb2be83d0d5746eaf
Melikgazi ilçesi Mimsin Şirintepe Mahallesi'nde bir kargo şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı.Kadınlarda güzel, çirkin ayrımı yapan Erkan T.'nin, falakaya yatırdığı kadınlardan ''güzel'' dediklerine 500 TL, ''çirkin'' dediklerine ise 250 TL ödeme yaptığı ortaya çıktı.Falaka görüntülerini kayıt altına alan Erkan T., iş teklifinde bulunduğu kadınlara çektiği videoları gönderdi. Kayseri'de Yoksul Kadınları Para Karşılığı Falakaya Yatıran Kargocunun Görüntüleri Ortaya Çıktı -

Serbest bırakıldı

s-b02e24ef68ad195d65e3cf02f781e9b68e1ef1
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, soruşturma kapsamında Erkan T.’yi gözaltına aldı. Erkan T., falakaya yatırdığı kadınlar kendisinden şikayetçi olmayınca savcılık talimatı ile ifadesi alınarak, dün akşam serbest bırakıldı. Erkan T’nin cep telefonuna ise el konuldu. Ekiplerin cep telefonu ile çekilen görüntüleri inceleyeceği öğrenildi.

"Suç olabileceğini düşünmedim"

s-2327a9fa92a66c5fa47fb3aa74bef940940440
Erkan T. emniyetteki ifadesinde, "Ben 10 yıldır evliyim. Cep telefonu ile kayıt altına alınan görüntüler kadınların rızası ile çekildi. Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanışmıştım. Hiç kimseye zorla bir şey yapmadım. Görüntülerdeki kadınlara para verdim. Bu videoları çekerek internet fenomeni olmak ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi. Videolar telefonumda duruyordu. Bu olayda kadınların rızası olduğu için suç olabileceğini düşünmedim" dediği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER