Kadınları Taciz Eden Sapık Hocanın İfadesi Ortaya Çıktı: 'Bana Kumpas Kuruldu...'

İstanbul Esenler'de kadınların vücuduna yazı yazarak taciz eden sapık hoca Burhan D.'nin ifadesi ortaya çıktı. Burhan D.

Kadınları Taciz Eden Sapık Hocanın İfadesi Ortaya Çıktı: 'Bana Kumpas Kuruldu...'

İstanbul Esenler'de kadınların vücuduna yazı yazarak taciz eden sapık hoca Burhan D.'nin ifadesi ortaya çıktı. Burhan D. kendisine kumpas kurulduğunu öne sürerek "Ben kimseyi bu zamana kadar taciz etmedim" dedi.

s-cc8fb4232e65d713944ee358f2fe0c36e0fe93
DHA'nın aktardığı habere göre 19 yaşındaki S.B. adlı kadın, emniyetteki ifadesinde kocası E.B. ile kısa bir süre önce ayrılık yaşadığını ve annesinin evine taşındığını belirterek, "Eşimle barışmak için tekrar geri döndüğümde eşim ile dini nikahımızı tazelememiz için karar aldık. Eşim benim de ismini Burhan olarak bildiğim şahsı yaklaşık olarak 1.5 ay kadar önce nikah tazelemek için davet etti. Şahıs bizim evimize geldiğinde evde üçümüzden başka kimse yoktu. Bizden miktarını hatırlamadığım kadar kefaret parası istedi. Eşimin söylemesiyle bu şahsa 3 bin 300 lira para verildi. Şahıs parayı aldı, eşime dönerek ‘Müsait bir odanız var mı? Benim bayanla odada yalnız görüşmem lazım’ dedi" şeklinde beyanda bulundu.

Başka bir kadını taciz ettiğini öğrenince şikayetçi oldu...

s-c9754ce256bbe43e6461fe267d86f9c82969dd
Eşinin ve kendisinin şüpheliyle yalnız kalmayı kabul etmediğini ifade eden S.B., "Bu şahıs parayı aldıktan sonra bizim nikahımızı kıydı. Ben odadan çıktım. Benim bu olayla ilgili söyleyeceklerim bundan ibarettir. Ben bu olayla ilgili davacı ve şikayetçi değilim" dedi. E.B. ise emniyetteki ifadesinde Burhan D.’yi dini nikahlarını tazelemek için evlerine çağırdıklarını belirterek, şüphelinin kendilerinden 3 bin 200 lira kefaret parası istediğini, parayı verdiğini öne sürdü. Burhan B.'nin başka bir kadını taciz ettiğini öğrenince kendisinin dolandırıldığını anladığını ifade eden E.B. Burhan D.'den şikayetçi olduğunu beyan etti.

Sapık hoca, kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti.

s-d76ba3a38253a7c2d01ed32f4bbfd8c867af47
Bakırköy Adalet Sarayı’nda savcılık ifadesi alınan Burhan D. ise şunları söyledi:"Geçimimi kiraya vermiş olduğum iki dairemden aldığım para ile sağlıyorum. 15 gün kadar önce E.B. eşine ‘Boş ol’ dediğini, bu yüzden nikahlarının düştüğünü söyleyerek beni nikah tazelemem için evlerine çağırdı. Ben de ‘Sinirle söylenmiş söz geçerli olmaz, nikahımız düşmez, tövbe edin’ dedim. Şahıslara orada bulunan kişilerin huzurunda tövbe ettirdim. Dini nikah kıymadım, şahıslardan para istemedim. E.B. istemediğim halde bana 300 lira para verdi. Verirken de ‘Evime geldiğin için kendi rızamla bu parayı veriyorum’ dedi. 'Ayrı odanız var mı?' şeklinde soru sormadığını öne süren Burhan D., E.B.'nin kendisine kumpas kurarak para istediğini, vermediği için de görüntüleri dağıttığını iddia ederek "Kabul etmedim. Ben kimseyi bu zamana kadar taciz etmedim" dedi. 'Evlilik Kurtarma' Vaadiyle Kadınları Taciz Eden Sapık Hoca Tutuklandı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER