Kaliteli Kitapların Kıymetini Bilen Tüm Okuma Tutkunları İçin Tamadres Yayında!

Artık, kültür dünyamızı ayakta tutan ve ufkumuzu genişleten irili ufaklı yüzlerce yayınevinin kitaplarına kolayca ulaşılabilecek bir platform var: tamadres.com.Uzun yıllar kitap sektöründe çalışmış ve kitaplara gönül vermiş deneyimli bir ekip tarafından Eylül 2020’de hizm.

Kaliteli Kitapların Kıymetini Bilen Tüm Okuma Tutkunları İçin Tamadres Yayında!

Artık, kültür dünyamızı ayakta tutan ve ufkumuzu genişleten irili ufaklı yüzlerce yayınevinin kitaplarına kolayca ulaşılabilecek bir platform var: tamadres.com.Uzun yıllar kitap sektöründe çalışmış ve kitaplara gönül vermiş deneyimli bir ekip tarafından Eylül 2020’de hizmete sunulan tamadres, hem Türk hem de dünya edebiyatından seçkin eserlerin cazip fiyatlarla satın alınabileceği bir platform olmasının yanı sıra okurların yeni çıkan kitaplardan herkesten önce haberdar olabilecekleri ve özel olarak hazırlanmış kampanyalardan faydalanabilecekleri bir adres olarak da öne çıkıyor.

Kataloğunu sürekli olarak genişleten ve her geçen gün daha fazla kitabın daha fazla okurla buluştuğu tamadres, bir kitap satış sitesinden çok daha fazlası.

s-f16615b0b1f82b0d9a34d52eaa227d65634811
“Kitabın tam adresi” olma iddiasının altını doldurmak için canla başla çalışan Tam Adres ekibi, kitap satışının yanı sıra yazarların ve eserlerinin hikâyelerini de okurlarla buluşturuyor. Bu amaçla hazırlanan tamadres blog’da her ay düzenli olarak kurgu ve kurgu dışı eserler hakkında inceleme yazıları yayımlıyor, özenle hazırladığımız okuma listelerini okurlarla paylaşıyor. Her ay farklı bir temanın ön plana çıkarıldığı bu bölümde ayrıca, konusunda uzman yazar ve edebiyatçıların yazılarına yer veriliyor.

tamadres TV’de ise edebiyatımızın usta kalemleriyle yapılan söyleşiler, yazarların kendi kitaplarından birer bölüm okudukları videolar ve kültür dünyamıza dair çok sayıda içerik yer alıyor.

s-6bd25ea6b9916dd249a25787c107135b5db613
Tüm kitap tutkunlarının aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir mecra olma hedefiyle çıkılan bu yolda, ülkemizin kültürel ve entelektüel birikimine katkı sağlamak gibi önemli bir misyonu edinen Tamadres ekibi , tüm kitapseverleri tamadres.com adresinde çıkılan bu yolculuğa  davet ediyor.**İletişim: //tamadres.com**Adres: Halkalı Merkez Mah. Halkalı Cad. Ercem Petrol No:234/B Küçükçekmece İSTANBULTelefon: 0850 259 19 19E-mail: bilgi@tamadres.com
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER