kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kansere Yakalanan Canan Ergüder'den İlk Açıklama: Merak Etmeyin İyileşeceğim

Meme kanserine yakalanan oyuncu Canan Ergüder, yaptığı açıklamada moralini yüksek tuttuğunu belirterek, "Merak etmeyin iyileşeceğim, tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım" ifadelerini kullandı. Canan Ergüder'in yaptığı açıklama şu .

Kansere Yakalanan Canan Ergüder'den İlk Açıklama: Merak Etmeyin İyileşeceğim

Meme kanserine yakalanan oyuncu Canan Ergüder, yaptığı açıklamada moralini yüksek tuttuğunu belirterek, "Merak etmeyin iyileşeceğim, tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım" ifadelerini kullandı.

s-1104881f97a4224a8eab53a0ab14db09541b82
Canan Ergüder'in yaptığı açıklama şu şekilde: "Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu.Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf.

"Merak etmeyin, iyileşeceğim"

s-39aec250216b85c9a9218c77a39d5b586bd673
Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşicem. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım @menajerimiaradizi ekip arkadaşlarıma, @startv 'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren @ayyapim 'a çok teşekkür ederim." Ünlü Oyuncu Canan Ergüder Kansere Yakalandı - Canan Ergüder ve Serhat Teoman Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor! - Müthiş Aurası ve Tarzıyla Hepimizi Etkileyen Menajerimi Ara Dizisinin 'Feris'i Canan Ergüder ve Minnoş Yuvası
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER