Kayıp Olarak Aranan Öğretmen Emine Gökkız'ın Cansız Bedeni Bulundu

Maraş'ta cumartesi gününden beri kayıp olarak aranan öğretmen Emine Gökkız'ın, ormanlık alanda cansız bedenine ulaşıldı. İzmir'in Menemen ilçesinde görev yaparken, tatil için geldiği Maraş Pınarbaşı Mahallesi'ndeki evinden cumartesi günü yürüyüş yapmak için ayrılan ö.

Kayıp Olarak Aranan Öğretmen Emine Gökkız'ın Cansız Bedeni Bulundu

Maraş'ta cumartesi gününden beri kayıp olarak aranan öğretmen Emine Gökkız'ın, ormanlık alanda cansız bedenine ulaşıldı.

s-28daa31703f010b12ef12cdb44d82ffe5c9d43
İzmir'in Menemen ilçesinde görev yaparken, tatil için geldiği Maraş Pınarbaşı Mahallesi'ndeki evinden cumartesi günü yürüyüş yapmak için ayrılan öğretmen Emine Gökkız, bir daha dönmedi.Ailesinin ulaşamayınca ihbarda bulunmasıyla 2 çocuk annesi Gökkız'a ulaşılması için ekipler tarafından çalışma başlatıldı.

Ormanlık alanda bulundu

s-3fa753168bf2dc3ba3d765e408913bff1a9284
Polis, jandarma, AFAD, jandarma ekipleri ile dağcılık kulübü üyeleri ve bölge halkından oluşan 500 kişi tarafından 4 gündür yürütülen arama çalışmaları sonucu Gökkız'ın, Haymalı mevkisindeki ormanlık alanda cansız bedeni bulundu.Güvenlik güçlerince bölgede inceleme yapılırken Emine Gökkız'ın cesedi, otopsi için morga götürüldü Antalya'da Üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu Tecavüze Uğrayıp Vahşice Öldürülmüş - Fazıl Say'dan Yangın Çıkışı: 'Biz Terkedilmiş Bir Toplumuz, İktidar Derhal Değişmeli' - Aşı Olmayanlara Yaptırım Başlıyor: Fırından Ekmek Alamayacaklar!
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER