Kendisinden 15 Yaş Küçük Türkücü Sevgilisine Bütün Parasını Kaptıran Müge Anlı'daki Safiye'nin Hikayesi

Safiye Çallı, 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra sosyal medya aşkı tarafından dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı'dan yardım istedi. 47 yaşındaki Çallı, gözyaşları içerisinde 15 yaş küçük türkücü sevgilisine evlenme vaadiyle Ankara ve Ordu'daki iki evini ve.

Kendisinden 15 Yaş Küçük Türkücü Sevgilisine Bütün Parasını Kaptıran Müge Anlı'daki Safiye'nin Hikayesi

Safiye Çallı, 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra sosyal medya aşkı tarafından dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı'dan yardım istedi.

47 yaşındaki Çallı, gözyaşları içerisinde 15 yaş küçük türkücü sevgilisine evlenme vaadiyle Ankara ve Ordu'daki iki evini ve temizlik yaparak biriktirdiği paraları kaptırdığını anlattı.

Görüşmeden önce de sık sık borç olarak para gönderdiğini, görüştükten sonra da türkücü sevgilisine genel vekaletname verdiğini söyledi.

İstanbul'da ev alacağı vaadiyle Çallı'yı kandırdığı iddia edilen sahne adı Akkuşlu Cüneyt olan türkücünün, sattığı evlerle lüks araba ve arsa aldığı ortaya çıktı.

Çallı, dolandırıldığını anladıktan sonra türkücü Cüneyt tarafından şiddet gördüğünü anlattı. Üstüne de bekar zannettiği adamın henüz eşinden boşanmadığını öğrendiğini söyledi.

Safiye Çallı'nın yayına çıkacağını duyan türkücü Cüneyt de 700 bin TL'ye karşılık 100 bin TL teklif etmiş.

Türkücünün eski eşi Melek, iddiaların ardından yayına bağlandı. Kendisiyle 7 ay evli kaldığını ve şu an boşanma sürecinde olduğunu bildirerek şahsın dolandırıcı olduğunu yeni öğrendiğini aktardı.

Cüneyt'in babası ve kardeşi de Safiye'yi uyardıklarını söyledi.

Telefonla bağlanan bazı kişiler de Cüneyt tarafından dolandırıldıklarını söyledi. Ayrıca Cüneyt'in kadınları uygunsuz fotoğraflarını kullanarak tehdit ettiği iddia edildi.

Tüm bunların ardından da canlı yayında Safiye Çallı, Müge Anlı'nın "Barışmak istiyor musun?" sorusuna da "Bilmiyorum." yanıtını verdi.

Sanırım daha fazla dolandırılmak istiyor...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Aç Kalsak Nasıl Olur? AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'dan Tepki Çeken Tasarruf Önerileri
AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'ın bir te... 36 23 Kasım, 12:02 Cem Yılmaz, Usta Oyuncu Metin Akpınar'ın 'Kumaşı Zayıf' Sözlerine Twitter Hesabından Yanıt Verdi
Son Zamanlarda Müge Anlı ve Esra Erol'un Programlarında Yaşanan Bazı Önemli Olaylar
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER