Kırkpınar Ağasının Oğlu, Eli Yanlışlıkla Babasının Yüzüne Gelen Gazeteciyi Yumrukladı

Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi.

Kırkpınar Ağasının Oğlu, Eli Yanlışlıkla Babasının Yüzüne Gelen Gazeteciyi Yumrukladı

Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.

s-0b1b5618a453730e3f5ffd98ae4118b4a73701
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, yarın başlayacak güreşler öncesi dün akşam, gazeteciler ve davetlilerin katıldığı yemek verdi. Müzikli yemeğin ilerleyen saatlerinde davetliler sahneye çıkarak karşılıkla oyun havaları eşliğinde oynamaya başladı. Bir süre sonra ağa Seyfettin Selim de sahneye çıkarak oyuna eşlik etti. Karşılıklı göbeklerin atıldığı sırada kentte yerel bir gazetede muhabirlik yapan Hüsnü Sarıgül'ün eli Seyfettin Selim'in yüzüne çarptı. Elindeki sigara külü de Selim'in yüzüne geldi. Bu durumu gören Seyfettin Selim'in oğlu Melih Selim, babasına saldırı olduğunu sanarak, muhabir Sarıgül'ü önce itti ardından da yumrukladı. Olay anı ise kameralara yansıdı.

Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim: Daha sonra onları barıştırdım

s-67514936dde362ddeb2a0285399cdbefc906d7
Seyfettin Selim, olayın bir yanlış anlaşmadan kaynaklandığını belirterek, "Oyun sırasında genç gazetecinin eli yüzüme denk geldi, elindeki sigarasının külü de yüzümü yaktı. Ben geri çekilince oğlum bana vurduğunu sandı. Yanlış anlamadan kaynaklanan bir olay, daha sonra onları barıştırdım" dedi. Muhabir Hüsnü Sarıgül de şikayetçi olmadı. Kırkpınar Ağasının Oğlu, Eli Yanlışlıkla Babasının Yüzüne Gelen Gazeteciyi YumrukladıKırkpınar Ağasının Oğlu, Eli Yanlışlıkla Babasının Yüzüne Gelen Gazeteciyi Yumrukladı Genç Model, İlişkiye Girme Bahanesiyle Eski Sevgilisini Evine Çağırdı, Uyuşturucu Satıcısı da Öldürdü - Üniversiteli Eda'yı Ezen Sürücüye İndirimli Ceza ve Tahliye - Yetim Çocuklara Özel Oda Kuran Kaymakamlığın Kocaman Harflerle Duvarlara Yazdığı Skandal Söz ve Tepkiler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER