kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kongre Baskınına Özel Jetiyle Giden Emlakçı ABD'nin Gündeminde: 'Hayatımın En Güzel Günlerinden Biri'

ABD'de yaşanan Kongre baskınının, ortaya çıkan şok edici görüntüler ve yaşamını kaybedenlerle birlikte yankıları sürerken işgalcilerin kimlikleri ortaya çıkmaya başladı. Özel jetine binerek Teksas'tan Washignton'a gelen bir kadının 'Hayatımın en güzel günlerinden biriydi.

Kongre Baskınına Özel Jetiyle Giden Emlakçı ABD'nin Gündeminde: 'Hayatımın En Güzel Günlerinden Biri'

ABD'de yaşanan Kongre baskınının, ortaya çıkan şok edici görüntüler ve yaşamını kaybedenlerle birlikte yankıları sürerken işgalcilerin kimlikleri ortaya çıkmaya başladı. Özel jetine binerek Teksas'tan Washignton'a gelen bir kadının 'Hayatımın en güzel günlerinden biriydi' sözleri ise adeta şok etkisi yarattı.

Milyon dolarlık özel jeti ile geldi

s-5eb373f0cf5a3057b4b4eb9954e96c141705cb
ABD Kongresi'nin Donald Trump destekçileri tarafından basılması sırasında çıkan olaylara Teksas'dan özel jetiyle katılan emlak komisyoncusu ve radyocu Jenna Ryan'in "Biz sadece başkente saldırdık. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi” ifadeleri tepki çekti.

Milyon dolarlık özel jetinde arkadaşlarıyla poz verdi

s-199c059759e0adc3f2a1b15c8dc7345e34dedd
Ryan, kongre binasının bulunduğu Capitol Hill'e yürüyüşü canlı yayınlayarak “Bütün bu işçi sınıfı insanlar bir hafta izin alıyor… Buraya özgürlük için uçtuk. Seçimi çalmak istiyorlar, her şeyi çalmak istiyorlar. Biz insanlar kızdık. Özel bir jetle uçtuk, tanrı bizi bugün burada istedi. Trump benim başkanım. Bu savaşa giden bir başlangıç" ifadelerini kullandı.

ABD basınına çıkan haberde Ryan'a tepki yağdı

s-cf968cfc38d4018dbcbe71467aee749dabb507
Hayatını kaybedenlerin olduğu protestolar için kullandığı ifadelerle medyada yer alan Ryan için birçok kişi tepki gösterdi.

Olaylarda biri polis olmak üzere beş kişi hayatını kaybetti

s-56ff0fca802c9e09ed589393842e6c22d2e72f
Trump destekçisi göstericilerce Kongre'nin sırasında çıkan olaylarda 50'den fazla polis yaralanırken, çıkan arbedede başına darbe alan polis memurlarından birinin bugün öldüğü açıklanmıştı. Kongredeki olaylarda hayatını kaybedenlerin sayısı 5'e çıktı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Erdoğan'dan Boğaziçi Çıkışı: 'Bu İşin İçinde Öğrenciler Değil, Teröristler Var' - Kaftancıoğlu, Soylu'ya Yanıt Verdi: 'Kıskanmayın Ne Olur, Çalışın Sizin de Olur' - Pfizer Açıkladı: 'Aşı Yeni Mutasyona Karşı Etkili'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER