Kulüp Başkanı Sahaya İndi, Takımı Soyunma Odasına Gönderip Işıkları Kapattırdı! Penaltı Kararı İptal Edildi

Kuveyt Ligi'nde Al Salmiya ile Al Qudisiya arasında oynanan maçta Al Salmiya Başkanı Talal Al Fahd Al Sabah, Al Qudisiya için çalınan penaltı kararı sonrası takımını sahadan çekerek stat ışıklarını kapattırdı.

Kulüp Başkanı Sahaya İndi, Takımı Soyunma Odasına Gönderip Işıkları Kapattırdı! Penaltı Kararı İptal Edildi

Kuveyt Ligi'nde Al Salmiya ile Al Qudisiya arasında oynanan maçta Al Salmiya Başkanı Talal Al Fahd Al Sabah, Al Qudisiya için çalınan penaltı kararı sonrası takımını sahadan çekerek stat ışıklarını kapattırdı. Bunun üzerine müsabakanın hakemi, pozisyonu VAR'da izleyerek kararından vazgeçti.

s-e7d0efc66a35eed46af9eb68cc361db132d71f
Kuveyt Premier Ligi'nin 12. haftasında oynanan Al Salmiya ile Al Qudisiya karşılaşması ilginç bir olaya sahne oldu. Maçın hakemi 101. dakikada Al Qudisiya lehine penaltı kararı verdi. Bu kararın ardından mücadeleyi tribünden izleyen Al Salmiya Başkanı Talal Al Fahd Al Sabah, yeşil zemine inerek oyuncularına soyunma odasına gitmelerini söyledi ve stat ışıklarını kapattırdı.Başkanın bu sert tavrı karşısında maçın hakemi, pozisyonu VAR'da izleyerek penaltı kararını iptal etti.Al Salmiya - Al Qudisiya müsabakası golsüz beraberlikle sonuçlandı. Kulüp Başkanı Sahaya İndi, Takımı Soyunma Odasına Gönderip Işıkları Kapattırdı! Penaltı Kararı İptal EdildiKulüp Başkanı Sahaya İndi, Takımı Soyunma Odasına Gönderip Işıkları Kapattırdı! Penaltı Kararı İptal Edildi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER