kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kürşat Ayvatoğlu, Nevşin Mengü'nün Sorularını Yanıtlıyor

Lüks bir araçta uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleri basına sızan ve ev hapsi cezası alan eski AKP Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, canlı yayında Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtlıyor.  Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil AKP'nin önde gelen isimleriyle fotoğr.

Kürşat Ayvatoğlu, Nevşin Mengü'nün Sorularını Yanıtlıyor

Lüks bir araçta uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleri basına sızan ve ev hapsi cezası alan eski AKP Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, canlı yayında Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtlıyor. 

s-0ec4cff3a184a0b9da574337c500a9cb5d99d0
Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil AKP'nin önde gelen isimleriyle fotoğrafları bulunan Ayvatoğlu partiye nasıl girdi? Kısa sürede nasıl zenginleşti, kimler önünü açtı? Günlerdir kamuoyunun gündemini meşgul eden Ayvatoğlu, DW Türkçe'den Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtlıyor.Ayvatoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:"Hamza Bey'in telefonu bana vermişliği yok, telefon titrediği ve konuşmaya zarar verdiği için masadan aldım. Çıkışta da iade ettim."Süleyman Soylu'nun gece gündüz vermiş olduğu bu mücadelede onun tebessümüne vesile olayım derken üzülmesine vesile olduğum için çok pişmanım, ondan çok çok özür diliyorum."En iyi fotoğrafları paylaşmaya, en iyi hayatı yaşamaya çalışıyoruz. Burada herkes en iyi yemeği yediğini, en iyi arabasını, en iyi mekana gittiğinde fotoğrafını paylaşıyor. Ben bütün genç kardeşlerimden buna çok dikkat etmelerini, hayatta bir hedefi olan insanlara çok yanlış bir şey olduğunu bizzat mağduru olarak... Madde ve sosyal medyada kendini farklı gösterme gibi bir yolda, arayışta olma içinde kimsenin olmaması gerekiyor."Ben yılda bir hafta tatil yapıyordum. Bir yıl vermiş olduğum mücadelenin sonunda bütün imkanlar doğrultusunda harcamalıyım diyordum."Ben şu an Ankara'da kirada oturuyorum. Mal varlığı noktasında da değinmek istiyorum. Kastamonu'nda 3 tane dairem vardı zaten. Bütün mal varlığımı, nakit sirkülasyonumu arabaya yatırdım, iki tane de ortağım var. Bir araçtan, aracın bütçesine imkanlarına göre değişiyor. Geçen yıl 500 bin TL'lik bir araba bu yıl zaten 1 milyon TL oldu. Burada milyon dolarlar falan konuşuluyor da öyle bir durum söz konusu değil."Ekonomik olarak 30 bin TL, yeri geliyor daha fazla kazandığım da oluyor. Ekonomik olarak çok fazla tatmin ediyordu. AK Parti'de temsili bir rakam vardı. Bununla alakalı çok söylemek de uygun olmuyor ama ihtiyacı olan insanlara destek olmak amacıyla, oradaki maaşımı da dışarıya çıkartıyordum."Ben bir adamı seviyordum, onun peşinden ilerleyip ona destek olmak istiyordum. Sayın Cumhurbaşkanımızın böyle karşısına çıkmak istemezdim.

Canlı yayını buradan izleyebilirsiniz

Canlı yayını buradan izleyebilirsiniz Canlı yayını buradan izleyebilirsiniz 6065f68ff3e079e945501cb0.jpg
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER