kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Londra'da halk park ve bahçelere akın etti

İstanbul'un da dahil olduğu 58 kente cumartesi günü sokağa çıkma kısıtlaması getirildiBeşiktaş'ın A Milli Takım kampında yer alan 2 futbolcusu koronavirüse yakalandıİngiltere'de üçüncü kez uygulanan ulusal kısıtlamaların hafifletilmesinin ardından başkent Londra'da halk pa.

Londra'da halk park ve bahçelere akın etti
İstanbul'un da dahil olduğu 58 kente cumartesi günü sokağa çıkma kısıtlaması getirildiİstanbul'un da dahil olduğu 58 kente cumartesi günü sokağa çıkma kısıtlaması getirildiBeşiktaş'ın A Milli Takım kampında yer alan 2 futbolcusu koronavirüse yakalandıBeşiktaş'ın A Milli Takım kampında yer alan 2 futbolcusu koronavirüse yakalandı

İngiltere'de üçüncü kez uygulanan ulusal kısıtlamaların hafifletilmesinin ardından başkent Londra'da halk park ve bahçelere akın etti.

İngiltere'de üçüncü kez uygulanan ulusal kısıtlamalar hafifletildi. Hükümetin Covid-19 nedeniyle uygulanan kısıtlamaları hafifletme yol haritasına göre, bugünden itibaren farklı hanelerden 6 kişilik grupların dış mekanlarda buluşmasına ve bazı açık hava spor etkinliklerine yeniden izin verilmişti.

Başkent Londra'nın farklı bölgelerinde güneşin ve temiz havanın tadını çıkartmak için park ve bahçelere akın eden İngilizler, sosyal mesafe kurallarına uyarak bir araya geldi. Başkentin merkezinde bulunan London Eye ve Camden Town bölgesinde bulunan Primrose Hill parkı İngilizlerin akınına uğrarken, birçok kişi arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle buluştu. - LONDRA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER