Makinistten İğrenç Yorum: 'Bendeki Leş Sayısı 16'

Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde, yük treninin hemzemin geçitte minibüse çarpması sonucu 6 kişinin yaşamını yitirdiği, 7 kişinin de yaralandığı kazaya ilişkin TCDD'de görevli olan ve İzmir'de çalıştığı öğrenilen makinist M.A.K.'dan akılalmaz bir yorum geldi.

Makinistten İğrenç Yorum: 'Bendeki Leş Sayısı 16'

Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde, yük treninin hemzemin geçitte minibüse çarpması sonucu 6 kişinin yaşamını yitirdiği, 7 kişinin de yaralandığı kazaya ilişkin TCDD'de görevli olan ve İzmir'de çalıştığı öğrenilen makinist M.A.K.'dan akılalmaz bir yorum geldi. M.A.K.'nin, kaza haberinin altına "Bendeki leş sayısı 16, 6 daha lazım iki takım kurmam için" yorumunu yaptı. TCDD, konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

s-a08be321a679a647e553cdfc1975a53da0f8d3
Ergene ilçesine bağlı Velimeşe Mahallesinde, cumartesi saat 08.00 sıralarında, Edirne'den Çerkezköy yönüne giden yük treni, hemzemin geçitte fabrika servis minibüsüne çarptı. Trenin bir süre önünde sürüklediği minibüsteki 6 kişi yaşamını yitirdi, 7 kişi yaralandı.

Tekirdağ'da Yük Treni İşçileri Taşıyan Minibüse Çarptı: Can Kaybı 6'ya Yükseldi -

"Bendeki leş sayısı 16"

s-429d6747014daa8794b82f4a7f41a87e045bd2
Kaza sonrası sosyal medya kullanıcıları da üzüntülerini dile getirirken, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarında (TCDD) görevli olan ve İzmir’de çalıştığı öğrenilen M.A.K.nin yaptığı yorum ise dikkat çekti.M.A.K. yaptığı yorumda, “Bendeki leş sayısı 16, 6 daha lazım iki takım kurmam için” ifadelerine yer verdi. M.A.K.’nin yorumu üzerine başka bir sosyal medya kullanıcısı da “Böyle yorumlar yaparak tepki toplama kardeşim” diye uyarıda bulundu.M.A.K., bu kez de sosyal medya kullanıcısına cevap olarak, “Önemli değil abim” diye cevap verdi.M.A.K.’nın, gelen tepkiler üzerine yorumlarını yaklaşık 6 saat sonra sildiği görüldü. TCDD’den konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER