MasterChef Murat'tan Yeni Skandal: Kameralar Önünde Polislere Rüşvet Teklif Edip, Gözaltına Alındı

Bolu'da sosyal medyadan yaptığı canlı yayında jandarmaya hakaret edip, aracını çekmek isteyen polislere rüşvet teklif eden Murat Özdemir hakkında 'rüşvet teklif etmek ve hakaret' suçlamasıyla adli işlem başlatıldı. Bir televizyon programından diskalifiye edilen, evinde beslediğ.

MasterChef Murat'tan Yeni Skandal: Kameralar Önünde Polislere Rüşvet Teklif Edip, Gözaltına Alındı

Bolu'da sosyal medyadan yaptığı canlı yayında jandarmaya hakaret edip, aracını çekmek isteyen polislere rüşvet teklif eden Murat Özdemir hakkında 'rüşvet teklif etmek ve hakaret' suçlamasıyla adli işlem başlatıldı.

s-654c4d65384b35116aed4d996a2f38aaa5c4bd
Bir televizyon programından diskalifiye edilen, evinde beslediği papağanına eziyet ettiği görüntülerle gündeme gelen Murat Özdemir’in, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınında polis ve jandarmaya küfrettiğini iddia eden vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

Şikayet üzerine adrese giden polisler, Murat Özdemir’e ulaşamadı.

Şikayet üzerine adrese giden polisler, Murat Özdemir’e ulaşamadı.Şikayet üzerine adrese giden polisler, Murat Özdemir’e ulaşamadı. Polisler, Özdemir’in aracını kaldırım üzerinde park halinde görüp durumu trafik ekiplerine bildirdi. Hatalı park edilen araç çekici ile kaldırılmak istendi.Bu sırada Özdemir, aracının yanına geldi. Çekici personeli, Murat Özdemir’e polis memurlarının talebi üzerine aracı çektiklerini söyledi. Özdemir ise “Yemişim memurunu” diyerek çekici personeline para teklifinde bulundu. Özdemir, bu sırada olay yerindeki polis ekiplerine de direndi. Özdemir ayrıca polislere de cebinden para çıkarıp, “Alın paranızı” dedi.Olay yerinde bulunan görevli komiser, “Al paranı cebine koy. Senin paran hiç kimseye lazım değil. ‘Yemişim memurunu’ diye konuşma. Hadsizlik yapma. Devletin memuruna hakaret edemezsin sen. Aracını çektirmeyeceğim. Ama haddini bilerek konuş. Devletin bu kadar adamı senle uğraşıyor burada. Sen kimsin de seninle uğraşacak” diye ikaz etti. Özdemir, hakkındaki şikayet üzerine ifadesi alınmak için polis merkezine götürüldü.

Serbest bırakıldı...

s-8a79828c37c214f1f98e944c292b60c3f5f343
İfadesinin alınmasının ardından serbest bırakılan Özdemir hakkında, jandarmaya küfrettiği iddiasıyla ‘hakaret’, aracını çekmek isteyen polislere para teklif ettiği için ‘tüşvet teklif etmek ve hakaret’ suçlamasıyla adli işlem başlatıldı. Özdemir’e maske takmamaktan da idari işlem, ayrıca alkollü araç kullanmaktan ve trafik güvenliğini tehlikeye sokmaktan da adli işlem yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER