Müstehcen Fotoğraflarıyla Tehdit Etti! Adana’da 2 Çocuk Annesinin Yardım Çığlığı

Adana'da 2 çocuk annesi A.M.

Müstehcen Fotoğraflarıyla Tehdit Etti! Adana’da 2 Çocuk Annesinin Yardım Çığlığı

Adana'da 2 çocuk annesi A.M. (25), boşanma aşamasındayken birlikte olmaya başladığı M.Ç.’yi (28) kıskaçlık yüzünden terk edince hayatı kabusa döndü. M.Ç.’nin gönderdiği özel fotoğrafları yüzünden ailesiyle sorun yaşayan A.M., uzaklaştırma kararı verilen eski sevgilisinin kendisini öldürmesinden korktuğunu söyledi. 

Üç kez şikayetçi olduğu M.Ç.'nin tehdit ve şantajlarına devam ettiğini belirten A.M., "Türkiye'de yeni bir kadın cinayetinin kurbanı olmak istemiyorum" dedi. s-8e6075a6c0b3c7c613bad00863f8322708dace
Kozmetik fabrikasında işçi olarak çalışan A.M., 6 yıl önce evlendiği uzaktan akrabası M.N. (27) ile ‘şiddet’ gerekçesiyle 2019'da boşanma kararı aldı. İki yıl süren boşanma davası sırasında A.M., kozmetik fabrikasında paketleme işçisi olarak çalışan M.Ç. ile birlikte olmaya başladı. Sekiz ay süren ilişki M.Ç.’nin kıskançlık krizleri yüzünden sona erdi. Ancak M.Ç., A.M.'nin peşini bırakmadı. M.Ç., A.M.'yi, fotoğraflarını akrabalarına ve arkadaşlarına göndermekle tehdit etti. Tehditlerden bıkan A.M., M.Ç. hakkında şikayet dilekçesi verdi. Cumhuriyet Savcılığı, M.Ç. hakkında uzaklaştırma kararı verdi. Bu kez M.Ç., A.M.'ye bıçaklı fotoğraflar gönderip barışmak için korkutmaya çalıştı. Olumsuz yanıt alan M.Ç., A.M.'nin özel fotoğraflarını eski eşi ve ailesine gönderdi.

"Fotoğrafları flash diske kaydedip toprağa gömmüş"

s-d595409e186d88441711a348d3a168adeb8ef7
Fotoğraflar yüzünden babasının rahatsızlandığını söyleyen A.M., eski sevgilisinin farklı telefon numaralarından kendisine sürekli tehdit mesajları göndermeye devam ettiğini belirterek yardım istedi. M.Ç. hakkında 3 kez şikayet dilekçesi verdiğini anlatan A.M., “Benim başka fotoğraflarım da olduğunu iddia ediyor. Fotoğrafların içeriğini bilmiyorum, fotoğrafları 3 ayrı flaş diske kaydedip toprağa gömdüğünü ileri sürüyor. Şikayet edersem onları çıkartıp, aileme göndereceğini söylüyor. Sürekli farklı telefonlarla mesaj gönderiyor” dedi.

"Zorla birliktelik teklif edip 3 bin lira istedi"

s-3e44d171a20ee23bf911ccd95d683b1ebf8ef2
M.Ç.’nin sürekli birlikte olmak için mesaj gönderdiğini, kimi zaman da para istediğini ileri süren A.M., "Birlikte olmak istiyor. En son 3 bin TL istedi. Buluşmak istiyor, gelemeyeceğimi söyleyince beni komşularıma rezil etmekle tehdit ediyor. İş arkadaşlarımla da tehdit edip fotoğraflarımı, konuşmalarımı atacağını söylüyor. Şu an bu adam beni zor durumda bırakmak için tanıdığım herkesle iletişime geçiyor. Korkuyorum. Aileme yaklaşmasını istemiyorum. Türkiye’deki kadın cinayetlerinin bir yenisi olmak istemiyorum, öldürülmekten korkuyorum. Beni bu adamdan kurtarın” diye konuştu.

Sosyal medyada "Ölmek istemiyorum" diyerek video attı

s-7d21b331f3e6f66bd2adbe23f7558d22f60e6f
Öte yandan sosyal medya hesabından video yayınlayarak yardım isteyen A.M., çektiği videoda şunları söyledi:"Öldürülmekle tehdit ediliyorum. Ben ölmek istemiyorum. Benim ailemi öldürüp zarar vermekle tehdit ediyor. Bu adam elini kolunu sallayarak gezmeye devam ediyor. Şikayetçi olduğumu öğrenmiş. Telefonla beni arayıp ‘şikayetini geri çekmezsen bir daha işe gidemezsin’ diyor. Beni iş yerimdeki çalışanlara rezil etmekle tehdit ediyor. Bana birliktelik teklif ediyor. Korkudan işe gidemiyorum. Bana yardım edin. Benim bakmakla yükümlü olduğum 2 çocuğum var. Tehditlere artık dayanamıyorum." Müstehcen Fotoğraflarıyla Tehdit Etti! Adana’da 2 Çocuk Annesinin Yardım ÇığlığıMüstehcen Fotoğraflarıyla Tehdit Etti! Adana’da 2 Çocuk Annesinin Yardım Çığlığı Bilim İnsanından Çevreci Tuvalet: Hem Elektrik Hem de Dijital Para Veriyor - Vahşette Kan Donduran Detaylar! Bebeklerin Biberonuna Fare Zehri Koymuş - Erdoğan'dan Açıklama: Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER