kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Pelikancıların Twitter Hesabı Askıya Alındı

Devlet bağlantılı tüm hesapları etiketleme kararı alan Twitter, 'Pelikan' olarak adlandırılan Boğaziçi Küresel İlişkiler Derneği'nin (Bosphorus Global) hesabını askıya aldı. Twitter, 'Pelikan grubu' olarak nitelendirilen Boğaziçi Küresel İlişkiler Derneği'nin (Bosphorus Glob.

Pelikancıların Twitter Hesabı Askıya Alındı

Devlet bağlantılı tüm hesapları etiketleme kararı alan Twitter, 'Pelikan' olarak adlandırılan Boğaziçi Küresel İlişkiler Derneği'nin (Bosphorus Global) hesabını askıya aldı.

s-dcb442a69a0fd4daffe8082345b7632e40dc78
Twitter, 'Pelikan grubu' olarak nitelendirilen Boğaziçi Küresel İlişkiler Derneği'nin (Bosphorus Global) hesabını askıya aldı.Twitter, Bophorus Global'in hesabının askıya alınmasına dair herhangi bir bilgi notu paylaşmadı.

"Hesabımızı geri almak için mücadele başlattık"

Derneğin hesaplarından 'Yekvücut'tan yapılan paylaşımda "Bosphorus Global hesabımız Twitter tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden askıya alınmıştır. Bu noktada hesabımızı tekrar geri almak için mücadelemize başlamış bulunuyoruz. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız. Siz değerli takipçilerimize arz ederiz" ifadelerine yer verildi.

"Türkiye devlet görevlisi" etiketi

s-0eafd2fb0988f0f137776ca3886bf6d0b1b3f4
Geçen yıl başlattığı 'devlet destekli' hesapları etiketleme uygulamasını genişleten Twitter; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Kalın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun gibi bazı isimlerin resmi hesaplarını 'Türkiye devlet görevlisi' olarak etiketlemişti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER