Polis Boğaziçi Üniversitesine Girdi: Öğrencilere Müdahale Ediliyor

Boğaziçi Üniversitesi'nin rektörlük binasının bulunduğu ve öğrencilerin bir aydır protesto için çeşitli etkinlikler düzenlediği Güney Kampüs'e polis girdi.

Polis Boğaziçi Üniversitesine Girdi: Öğrencilere Müdahale Ediliyor

Boğaziçi Üniversitesi'nin rektörlük binasının bulunduğu ve öğrencilerin bir aydır protesto için çeşitli etkinlikler düzenlediği Güney Kampüs'e polis girdi. Oturma eylemi yapan öğrencilere müdahale edildi.

s-d4ced3cdf5802cb4c868056bc42e3b5713bda9
Gün içinde üniversitenin özel güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği çadırların bulunduğu alana yerel saatle 21.30'da giren polis, "Saat 21.00 itibarıyla sokağa çıkma yasağı başlamıştır" anonsu yaptı.

Polis, oturma eylemi yapan öğrencilere müdahale etti.

Polis, oturma eylemi yapan öğrencilere müdahale etti.Polis, oturma eylemi yapan öğrencilere müdahale etti. Gün içinde üniversitenin özel güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği çadırların bulunduğu alana yerel saatle 21.30'da giren polis, "Saat 21.00 itibarıyla sokağa çıkma yasağı başlamıştır" anonsu yaptı.

'Slogan atarsanız hepinizi gözaltına alırız'

'Slogan atarsanız hepinizi gözaltına alırız''Slogan atarsanız hepinizi gözaltına alırız' Güney Meydan'daki öğrencilerden alınan bilgiye göre çevik kuvvet, "slogan atarsanız hepinizi gözaltına alırız" deyince öğrenciler "şşş" sesleriyle kapıya doğru yürüdü.

Rektörlük binasının önünde de, ataması tepkilere sebep olan Melih Bulu'nun rektörlük binasından çıkışı için polis şerit oluşturdu.

s-d9eb5f8bb840c82a1227fe723467f22d40b323
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER