Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti

Kremlin'den yapılan açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in hafta sonunu Sibirya'da geçirdiği bildirildi.

Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti

Kremlin'den yapılan açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in hafta sonunu Sibirya'da geçirdiği bildirildi. Başkan Putin'e Savunma Bakanı Sergei Şoygu'nun eşlik ettiği ifade edildi.

PUTİN ARAZİ ARACI SÜRDÜ

Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov ise basına yaptığı açıklamada, hafta sonunu Sibirya bölgesinde geçiren Başkan Putin ve Bakan Şoygu'nun arazi aracı kullandığını ve Sibirya taygasında yürüdüğünü belirtti. Ayrıca Bakan Şoygu'nun, Başkan Putin'e ahşap el sanatları ile uğraştığı atölyesini gezdirdiği ifade edildi.

Rus lider 2019 yılında doğum gününden kısa süre önce Tuva'ya gitmişti. Rus lider Şoygu ile birlikte dağlarda dolaşmış, mantar toplamıştı. Putin önceki günlerde, hafta sonu Tayga'ya gidip biraz dinlenmek istediğini belirtmişti.

Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER