Saatlerce Rehin Aldığı Yeğeninin Ağzında Torpil Patlatmak İsteyen Dayı Tutuklandı

Trabzon'da üniversite öğrencisi yeğenini 4 saat boyunca rehin alan ağzında torpil patlatmakla tehdit eden dayı Emrah B., tutuklandı.

Saatlerce Rehin Aldığı Yeğeninin Ağzında Torpil Patlatmak İsteyen Dayı Tutuklandı

Trabzon'da üniversite öğrencisi yeğenini 4 saat boyunca rehin alan ağzında torpil patlatmakla tehdit eden dayı Emrah B., tutuklandı. Genç kız sosyal medyadan yardım istemiş ve dayısından şikayetçi olmuştu.

s-30a3e24430f4c15ead9d655a6311169bb9029e
Ortahisar ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi S.H.B, geçtiğimiz pazar günü anneannesinin evine gitti. Bu sırada eve gelen dayısı Emrah B, tarafından 4 saat rehin tutulan genç kız polise giderek şikayetçi oldu. Ancak gözaltına alınan dayı uzaklaştırma kararı verilerek serbest bırakıldı.

Yardım istemişti

s-0709576e2503f1d353c963a061dfbfa7b535bd
Dayısını serbest bırakılması üzerine korkuya kapılan genç kız, yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sesini duyurmaya çalışan S.H.B, “Dün akıl sağlığı yerinde olmayan dayım tarafından anneannem ve ben 4 saat rehin alındık. Ölüm ile tehdit edildik. Ağzımda torpil patlatma girişiminde bulundu. Daha önce bir sürü dosyası olmasına rağmen sadece uzaklaştırma kararı ile serbest bırakıldı. Bir caninin tutuklanması için benim ya da ailemden birinin ölmesi mi gerekiyor. Dün saatlerce psikolojik şiddet ve ölüm tehlikesi içindeydik” diyerek yardım isteyip dayısının tutuklanmasını istedi.

Adalet yerini buldu

s-e42504f7a187feccf4e86d0f4cf93fdea9ca3e
Sözcü'nün haberine göre genç kızın sosyal medyadan yaptığı yardım çağrıları karşılık buldu ve Cumhuriyet savcılığı Emrah B’nin serbest bırakılmasına itiraz etti. Bir kez daha gözaltına alınan dayı, bu kez tutuklanarak cezaevine gönderildi. S.H.B, dayısının tutuklanmasını, “Hepinizin sayesinde Emrah B. tutuklandı. Sessiz kalmayan sesimi duyuran herkese çok teşekkür ederim. Sosyal medyadan sesimi duyan ve sessiz kalmayan yetkililere de teşekkür ederim” ifadelerini kullanarak duyurdu.

Ne olmuştu?

Dayısı Tarafından Saatlerce Rehin Alınan Genç Kızın Çığlığı: 'Ağzımda Torpil Patlatmak İstedi'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER