kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Sakarya'da Korkunç Olay! Çantanın İçinden İnsan Parçaları Çıktı

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün akşam derede bir çanta içerisinde bulunan et ve kemik parçaları yapılan inceleme sonrasında insana ait olduğu belirlendi.

Sakarya'da Korkunç Olay! Çantanın İçinden İnsan Parçaları Çıktı

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün akşam derede bir çanta içerisinde bulunan et ve kemik parçaları yapılan inceleme sonrasında insana ait olduğu belirlendi. Bölgede geniş çaplı inceleme başlatan ekipler tarafından yeni bir çanta bulundu.

s-70fd264550e78d556e19f6a7e5a2e74613c521
Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesi'nde dün akşam bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, Çark Deresi'nde bir çantanın içerisinde insana ait olduğu tahmin edilen et ve kemik parçaları buldu.

İçerisinde bulunan parçaların insana ait olduğu belirlendi

s-d770a1badbeb680c04d015599185f946406256
Olay yeri inceleme ekiplerinin derede yaptığı geniş çaplı araştırma sonrasında çanta içerisindeki parçalar incelenmek ve kimlik tespiti yapılmak üzere Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk kampüsünde bulunan Otopsi Merkezine gönderildi.Yapılan ilk incelemelerden sonra çanta içerisinde bulunan parçaların insana ait olduğu belirlendi. Parçalardan alınan doku örneği, DNA profilinin çıkartılarak kayıp başvurularıyla karşılaştırılması amacıyla İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

İkinci çanta bulundu

s-c6118cadd3e0cd0f43bf1cad4794ec87701f52
Öte yandan, insana ait olduğu öğrenilen et ve kemik parçalarının bulunduğu bölge Yalova Emniyet Genel Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ile olay yeri inceleme ekipleri tarafından bölgede cesedin parçalarının bulunması için çalışma başlatılırken ekipler arama çalışması sırasında yeni bir çanta daha buldu. Geniş güvenlik önlemi alınan bölgede ekipler çantayı incelemek için çalışma başlattı. Britanyalı Sürücülerin Sandviçlerine Hollanda Sınırında El Kondu: 'Brexit'e Hoş Geldiniz' - Sırada Daha Kötü Günler Var! Kuraklıktan Etkileneceklerin Sayısı 2100 Yılına Kadar İkiye Katlanacak - Mahkeme Ümit Özdağ’ın İYİ Parti’den İhraç Kararını İptal Etti
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER