kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Soylu'dan 'Boğaziçi' Açıklaması: 'Vandallar Gibi Üniversitenin Kapısını Kırdılar'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör atanmasının ardından yaşanan protestolara ilişkin açıklama yaptı.

Soylu'dan 'Boğaziçi' Açıklaması: 'Vandallar Gibi Üniversitenin Kapısını Kırdılar'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör atanmasının ardından yaşanan protestolara ilişkin açıklama yaptı. Soylu "Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var?" dedi.

s-b7aacb4188a0547bd6b6dafdb5cf4f88d20ffd
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamasında "Bu ülke, çok badire geçirdi, çok zorluklardan geçti, bu tip militan ruhlu insanları da ülkenin huzurunu bozmak isteyen siyasileri de çok gördü. Ama bu tezgaha bu ülke bir kez daha düşmez. Vandallar gibi üniversitenin kapısını kırdılar, orası bilim yuvası." ifadelerini kullandı.

"Çok cepheli taarruzla karşı karşıyayız"

s-75498e56d773cd540077b75c79c192bbb8fa7e
Soylu "Biz her zaman zorluklarla karşılaştık ama bugün etrafımızda devletimize karşı bir başka tezgahla karşı karşıyayız. Farklı kisveler altında demokrasiyi Truva atı olarak kullanarak tezgahlanmış, devletimizin saygınlığını, itibarını, bizatihi devletin kendisini hedef alan, milletin devletine olan sevgisini, sadakatini, inancını hedef alan çok cepheli taarruzla karşı karşıyayız" diye konuştu.

Ne olmuştu?

Boğaziçi Üniversitesi'nde 'Atanmış Rektör' Protestosu: Öğrenciler Rektörlüğü Mühürledi - Gündemden Düşmüyor! Boğaziçi Rektörü Melih Bulu Hakkında Kim, Ne Dedi?
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER