Tayt Giydiği İçin Başak Ermiş'i Darp Eden Topçu'dan Savunma: 'Böyle Olsun İstemezdim'

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e 'tayt giydiği' için şiddet uygulayan erkek arkadaşı Can Topçu yaptığı açıklamada "Böyle olsun istemezdim" dedi. Başak Ermiş isimli sosyal medya fenomeni genç kadın, kısa süre önce yaptığı paylaşımlarda 'tayt giydiği' için erkek arkada.

Tayt Giydiği İçin Başak Ermiş'i Darp Eden Topçu'dan Savunma: 'Böyle Olsun İstemezdim'

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e 'tayt giydiği' için şiddet uygulayan erkek arkadaşı Can Topçu yaptığı açıklamada "Böyle olsun istemezdim" dedi.

s-ec7a571597f08abc3205ea0c8c2944cc7d79b5
Başak Ermiş isimli sosyal medya fenomeni genç kadın, kısa süre önce yaptığı paylaşımlarda 'tayt giydiği' için erkek arkadaşının şiddetine maruz kaldığını söylemişti.Darp edildikten sonraki görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Ermiş, şu ifadeleri kullanmıştı."Arkadaşlar baştan anlatıyorum. Kendi evimde tayt giydiğim için oldu bu olay. Ve 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun yemeği uçak biletleri taksileri. Sürekli bir şeyler aldım. babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü işte ne diyebilirim ki. Soran olursa iyiyim darp raporu aldım annemin evine döndüm. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim"

Detaylar için

Ne Zaman Duracaksınız? Tayt Giydiği İçin Fiziksel ve Psikolojik Şiddet Gören Başak'ın Size Anlatacakları Var! -

'Ölmek istemiyorum, kurtarın beni'

s-01169f0acb788cecba34c79c4a3d994e69b906
Hürriyet'ten Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre 22 yaşındaki Ermiş, üç aydır birlikte olduğu 19 yaşındaki oyuncu Can Topçu, Kağıthane Çeliktepe Mahallesi’ndeki evde yaşıyordu.İddiaya göre Can Topçu, arkadaşlarının da bulunduğu evde Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Ermiş, bu isteğe olumlu yanıt vermeyerek oturmaya devam etti. İsteğinin yerine gelmediğini gören Topçu, Ermiş’i arkadaşlarının yanında yumruklamaya başladı.Evde bulunan arkadaşları Ermiş’i kurtarmak istedi ancak bu pek mümkün olmadı. Topçu öfkeyle saldırmaya ve yumruklamaya devam etti. Ermiş, aldığı darbeler sonucu bir süre bayıldı. Ayıldığında da eniştesini arayarak "Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi. Topçu evden kaçtı. Eniştesi tarafından evden alınan Başak Ermiş, annesinin evine götürüldü. Hastanede darp raporu alan Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu.

'Bayıldıktan sonra beni uyandırmaya çalıştı'

s-ca10e31854abcada2a9d0c34845e42310eb7e0
Ermiş, saatlerce yumruk yediğini ve daha sonra bayıldığını belirterek, "Bayıldıktan sonra beni uyandırmaya çalıştı, uyandığımda gitti. Hemen eniştemi aradım, geldi aldı beni. Darp raporu aldık. Anneme gittim. Üç aydır kendisine bakıyorum kira olsun, yemeği, uçak biletleri, taksileri, telefonu yok kulaklık istemesi sürekli bir şeyler aldım. Babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü. Bir daha böyle bir şeye cesaret edeceğini düşünmüyorum. Çevremdeki herkes uyardı, birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım" dedi.

Kendini böyle savundu: 'Anlık sinirle olan bir şeyi menfaatine çevirdi'

Kendini böyle savundu: 'Anlık sinirle olan bir şeyi menfaatine çevirdi'
Kendini böyle savundu: 'Anlık sinirle olan bir şeyi menfaatine çevirdi'
s-211ca5051011747e7ccc6a4c20488cdf4ade0c
Adana 01 dizisiyle adını duyuran oyuncu Topçu ise yaptığı açıklamada, "Böyle olsun istemezdim. Bir anlık sinirle olan bir şeyi menfaatine çevirdi" dedi. Topçu şu ifadeleri kullandı:
"El kaldırmamam gerekirdi. Ben vurmak istemedim, evden dışarı çıkacaktım kapıyı kilitledi, ağır küfürler etti. Sonunda o vurunca olanlar oldu. Ben özür diliyorum. Ben ne kadar haklı veya haksız olsam onun da bu konuda haksız olduğunu düşünüyorum. Vurduğum için haksız oldum ama iftiraları kabul etmiyorum. Sizlerde en kısa zamanda farkına varacaksınız."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER