kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı

Tayvan parlamentosunda ABD'den domuz ve sığır eti ithalatı nedeniyle tartışma çıktı.

Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı

Tayvan parlamentosunda ABD'den domuz ve sığır eti ithalatı nedeniyle tartışma çıktı. Ana muhalefet partisi KMT milletvekilleri, oturumda Başbakan Su Tseng-chang'in konuşması sırasında soru almasını önlemek için kovalarla bağırsak atmaya başladı. Bu eylemin ardından parlamentoda KMT ve iktidardaki Demokratik İlerleme Parti üyeleri birbirine girerken, tekmeler ve yumruklar havada uçuştu.

"ABD, TAYVAN'IN EN GÜÇLÜ VE SAMİMİ DESTEKÇİSİDİR"

Tayvan yönetimi Amerikan et ithalatına getirilen yasağı ay başında kaldırırken, bu durum iki ülkenin yakınlaştığı şeklinde yorumlandı. Başbakan Su Tseng-chang de iki ülkenin yakınlaştığı iddialarını doğrulayarak, "ABD, Tayvan'ın en güçlü ve en samimi destekçisidir" dedi. Su Tseng-chang ayrıca, hükümetin halkı güvende tutarken dünya çapındaki koronavirüs krizi sırasında yeni ithalat kapıları açılacağını vurguladı.

Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı

AÇIKLAMALAR HALK VE MUHALEFETİ TATMİN ETMEDİ

Kasım ayı başında ithalat yasağının kaldırılması kararı alınırken muhalefet Avrupa'da yasaklı maddeler listesinde bulunan ve Amerika'dan ractopamine verilmiş etlerin ithaline tepkiliydi. Konuyla ilgili endişelere cevap veren Başbakan Tseng-chang, ithal edilen etlerin gümrükten mutfağa kadar yakından izlendiğini belirtti. Ancak bu açıklamalar halk ve muhalefet kanadını tatmin etmedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tam karantina mı geliyor? Emniyet, sosyal medyada yayılan iddialara yanıt verdiTam karantina mı geliyor? Emniyet, sosyal medyada yayılan iddialara yanıt verdiUçakta cesur fotoğraflarını paylaşıp, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdiUçakta cesur fotoğraflarını paylaşıp, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdiGerçek vaka sayıları açıklanınca salgının vahameti büyüdü! Bizi geçen sadece iki ülke varGerçek vaka sayıları açıklanınca salgının vahameti büyüdü! Bizi geçen sadece iki ülke varTayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / SERKAN BAYAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER