Tepki Çeken YouTuber Videosu: Havuz Suyunu Çekmek İçin Kaç Adet Rulo Kağıt Gerekir?

Tyler Oliveira isimli YouTuber bir havuzu boşaltmak için kağıt havlu kullandı.

Tepki Çeken YouTuber Videosu: Havuz Suyunu Çekmek İçin Kaç Adet Rulo Kağıt Gerekir?

Tyler Oliveira isimli YouTuber bir havuzu boşaltmak için kağıt havlu kullandı. Havuzu kaç rulo havlu kağıt ile boşaltabileceğinin deneyini yapan YouTuber tepki çekti.

Tyler Oliveira adlı YouTuber, ‘1 milyon adet kağıt havlu bir yüzme havuzunu içine çekebilir mi?’ başlığıyla yayınladığı videsounda, bu sıradışı ‘fikrini’ test etti.

s-e619e9a6d042f0015e9aaf187abc381c61eb2d
Sosyal paylaşım sitesi TikTok'a, ‘yanlışlıkla’ havuza bir bardak su döküp bunu kağıt havluyla almaya çalışırken göründüğü bir video yüklediğini ve gelen yorumlardan ilham aldığını söyleyen Oliveira, “Dünyanın geri kalanının benim bu merakımı paylaştığını hiç bilmiyordum” dedi.

İnternetin gücünü kullandığını söyleyen Oliveira, kullanıcıların kendisine gönderdiği 100 bin kağıt havlu rulosuyla da büyük havuz deneyine girişti. Ancak bir noktada tüm suyun emilmesi için 1 milyondan bile fazla rulo gerekeceğini fark eden Oliveira, bu kez de çıkan çöpten nasıl kurtulacağını sorguladı.

s-1a058a8bc6517841fa8d2739d6641fa0b27ca0
Videonun sonunda testinin ölçeğini daraltması gerektiği düşünen Oliveira, bunu bir kovada yaklaşık 5 litre suyla denedi. YouTuber suyun tamamen emilmesi için 145 rulo gerekeceğini savundu.Kaynak: Sputnik

Takipçileri tarafından 'kaç ağacı ziyan etti' şeklinde eleştiri yağmuruna tutulan YouTuber'ın o videosu:

Takipçileri tarafından 'kaç ağacı ziyan etti' şeklinde eleştiri yağmuruna tutulan YouTuber'ın o videosu:Takipçileri tarafından 'kaç ağacı ziyan etti' şeklinde eleştiri yağmuruna tutulan YouTuber'ın o videosu:
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER