Topuklu Ayakkabı Giydi, Kabusu Yaşadı: 'Korkuyorum Ne Olur Yardım Edin'

Ümraniye'de bir sitede tek başına yaşayan Sivil Havacılık Mezunu 25 yaşındaki Ayşenur Atış ile alt komşusu topuklu ayakkabı sesi yüzünden karakolluk oldu.

Topuklu Ayakkabı Giydi, Kabusu Yaşadı: 'Korkuyorum Ne Olur Yardım Edin'

Ümraniye'de bir sitede tek başına yaşayan Sivil Havacılık Mezunu 25 yaşındaki Ayşenur Atış ile alt komşusu topuklu ayakkabı sesi yüzünden karakolluk oldu. İki ay önce yaşanan olayın ardından ikili arasında sürekli ses yüzünden şikayetler oldu. Alt komşusu günde iki kez polise şikayet eden Ayşenur Atış yaşadıklarını anlattı...

s-25e73f5aef016ff03dd13b9e92b18d35f1b44c
Ümraniye Tatlısu Mahallesinde geçtiğimiz gün meydana gelen olay iddialara göre, 25 Yaşındaki Ayşenur Atış 7 ay önce mahalledeki bir siteden ev kiraladı. Tek başına burada kalmaya başladı. Aylarca bir sorun yaşamadan oturdu.Taki iki ay önce balkonunu yıkayıncaya kadar. İddiaya göre balkonunu yıkadığı sırada alt komşusunun evine su sızdı. Bu durumdan şikayetçi olan komşu önce güvenliği aradı sonra genç kadına küfürler edip hakaretler etti.

Tartışma tehdit boyutuna geldi

s-4d9d5c18e9f8eadc36c74b3327bdd44f8434f5
Bu konudan birkaç gün sonra yine müzik sesi yüzünden ikili arasında tartışmalar yaşanmaya başladı. Tartışmanın tehdit boyutuna geldiği gün ise önceki gün oldu. Bu kez kavga topuklu ayakkabı sesinden çıktı.İddiaya göre üst katından gelen sese sinirlenen alt komşu C.S (35) Ayşenur Atış'ın kapısına dayandı, tekmeledi hakaretler savurup onu öldürmekle tehdit etti.

Her gün şikayetçi oldu

s-ec4e718d718ee8b1d184cd08078dc24f3eacf8
Ne yapacağını bilemeyen genç kadın hemen durumu polise bildirdi. Çakmak Polis Merkezine giden ikili birbirlerinden şikayetçi oldu. O günden sonra alt komşusu da her gün ondan şikayetçi olmaya başladı.Ayşenur Atış yaşadıklarını anlattı. Sabah'tan Yunus Emre Kavak'ın haberine göre Atış; " 9 ay önce taşındım. İlk tartışma bir hafta kadar önce oldu. Müzik sesinden rahatsız olmuştu beni uyardı dikkatli olmaya başladım. 4 gün önce balkonumu yıkıyordum su sızdırmış onu gördü." dedi.

'Huzurum kalmadı, gece yatamıyorum'

s-e0de8ab5da867e91aa30d1d004e93e69dd2c6a
Atış, "Balkona çıktı bana, yukarı gelip seni geberteceğim dedi beni tehdit etti. Topuklu ayakkabımı giymiştim ayakkabı ile dolaşıyordum. Bir anda kapımda bir tekme sesi ardından küfürler tehditler havada uçmaya başladı.Şikayetçi oldum diye şimdi bana her gün polis gönderiyor. Evde huzurum kalmadı, gece yatamıyorum. Bu adam beni tehdit etmeye devam ediyor. Başıma bir şey gelirse sorumlusu alt komşum C.S.'dir " dedi.

'Korkuyorum ne olur yardım edin'

s-1677951651c01f54077a367ac3b465455ced24
"Uzaklaştırma kararı aldırmak istiyorum. Şimdi ister istemez sitenin bahçesine dahi çıkamıyorum. Benden uzak olsun, köpeği bile gezdirmeye çıkamıyorum. Evde yalnız kalmaya korkuyorum.Bu adam benden uzak olsun. Evime gelip ölüm tehdidi savurdu şikayetçi oldum diye bana huzur vermiyor. Sürekli tavana vuruyor, gece gündüz defalarca vuruyor. Sesleri kaydettim ama kimse yardım etmiyor. Korkuyorum bu adam bana zarar verecek ne olur bundan beni kurtarın."
Suudi Prensin Eski Eşine Sahte Doktor Şoku: 6.2 Milyon TL’lik Soygun - Deniz Salyasının Kanal İstanbul'un Yapılması İçin Ortaya Çıktığını Söyleyen Gökhan Özoğuz, Tartışma Yarattı - Prof. Dr. Naci Görür’den Kanal İstanbul ve Deprem İsyanı: 'Ülkenin Geleceğine Kendi Fikriyle Karar Veremez'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER