Üç Hafta Önce Evlendiği Eşini Aldatan Şarkıcı, Balkondan Kaçarken Düşerek Hayatını Kaybetti

Mc Kevin adıyla bilinen, gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki Brezilyalı ünlü funk şarkıcısı, 3 hafta önce evlendiği eşini aldattı, yakalanmamak için otel odasından kaçmaya çalışırken balkondan düşerek hayatını kaybetti Brezilya, MC Kevin adıyla bilinen ün.

Üç Hafta Önce Evlendiği Eşini Aldatan Şarkıcı, Balkondan Kaçarken Düşerek Hayatını Kaybetti

Mc Kevin adıyla bilinen, gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki Brezilyalı ünlü funk şarkıcısı, 3 hafta önce evlendiği eşini aldattı, yakalanmamak için otel odasından kaçmaya çalışırken balkondan düşerek hayatını kaybetti

s-0d165d648c24a51ae3f3fa69112f2146d60ca7
Brezilya, MC Kevin adıyla bilinen ünlü şarkıcı Kevin Nascimento Bueno’nun ölümü ile biten yasak aşk skandalını konuşuyor.Haber Global'de yer alan habere göre, nisan ayının sonunda 33 yaşındaki avukat Deolane Bezerra’yla evlenen 23 yaşındaki Bueno geçtiğimiz pazar günü balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Bueno, Rio De Janeiro’da kaldığı otele arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte 26 yaşındaki model Bianca Domingues’i davet etti.

s-823392b1d766cbc99cfb947782284daecee776
Bueno ve Fontenelle burada Domingues’le birlikte oldu. İlerleyen saatlerde odanın kapısı çalınırken, Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü.

Eşini aldattığının ortaya çıkmasından korkan Bueno, odadan kaçabilmek için balkona koştu.

s-e4d9ac3703f6ed3fbd26d9ca09666e2280921d
Alt kattaki odaya inmek isteyen genç şarkıcı dengesini kaybederek aşağıya düştü. Beşinci kattan yere düşen Bueno ağır yaralandı.Polislerin yaptığı açıklamada, Mc Kevin'in eşi Bezerra'nın telefonlarına çıkmayıp, mesajlarına da geri dönmemesi üzerine eşini yeniden aradığı belirtildi. Şarkıcının beşinci kattaki balkondan aşağı kata inmeye çalıştığı, bu esnada dengesini kaybederek yüzme havuzunun hemen yanına, 5'inci kattan düştüğü yere düştüğü açıklandı.Görgü tanıkları 5'inci kattan düşen şarkıcının nefes almaya devam ettiğini söylerken, olay anından hemen sonra çekilen ve sosyal medyada yayılan videoda, Portekizce konuşan birinin "Nefes alıyor, ambulans çağırın" dediği duyulmasına rağmen, MC Kevin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Hastaneden yapılan açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi.

s-e8ab797d3f4e79d844b7ff2eabdb8931df6e7a
Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise eşi ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Kapıdaki kişinin iş arkadaşlarından biri olduğu öğrenilirken, Bueno salı günü Sao Paulo’da düzenlenen cenazeyle toprağa verildi.Dünya basını, olay sonrası şarkıcının eşi Deolane Bezerr ile 'eskort' olarak çalıştığı ileri sürülen Domingues'in yumruklaşıp polisler tarafından ayrıldıkları belirtildi. Kuşadası Körfezi'nde Peş Peşe İki Deprem Meydana Geldi - Tezinde İntihal Yapan Almanya Aile Bakanı Giffey İstifa Etti - Soylu 'En Son Haziranda Görüştüm' Dediği Süleyman Özışık'la Eylülde Programa Çıkmış
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER