Üç Kızına Cinsel İstismarda Bulunduğu İddiasıyla Yargılanan Baba, Hakim Karşısına Çıkacak

Mersin'de 3 kızına küçük yaşlarda cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan S.D., karar duruşması için yarın hakim karşısına çıkacak.

Üç Kızına Cinsel İstismarda Bulunduğu İddiasıyla Yargılanan Baba, Hakim Karşısına Çıkacak

Mersin'de 3 kızına küçük yaşlarda cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan S.D., karar duruşması için yarın hakim karşısına çıkacak. Kan donduran iddialarda bulunan H.G. ile kız kardeşleri S.D. ve S.D. adaletin yerini bulmasını istedi.

s-cad487e8942410760633f22080548d1d296fb4
Mersin'de H.G. (35) ile kız kardeşleri S.D. (33) ve S.D. (29), geçen yıl ocak ayında öz babaları S.D.'nin küçük yaşlarda yıllarca kendilerine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayetçi oldu. Kız kardeşlerin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan emlakçı S.D. tutuklandı.

Hakkında dava açılan S.D., görülen duruşmada yeterli delil olmadığı gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

s-a300b539271320dd37a5f7ebd79253ed121eee
İddiaları reddeden S.D., kızlarının kendisinden para alabilmek için böyle bir yola başvurduklarını savundu.Kız kardeşler ise daha önce yaptıkları basın toplantısında yaşadıklarını gazetecilere anlatmıştı. 6 yaşından 20 yaşına kadar anneleriyle dini nikahlı olan babasının cinsel istismarına maruz kaldığını ileri süren H.G., yıllarca şiddet gördüğünü söylemişti. Evlenmediğini ve erkeklerden kaçtığını anlatan S.D. ise iki defa intihar girişiminde bulunduğunu ve babasının, annesini erkeklere pazarladığını iddia etmişti. Kız kardeşler, basına verdikleri demeçlerde adaletin yerine getirilmesini istemişlerdi.Mersin 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde yarın görülecek duruşmada davanın karara bağlanması bekleniyor. Doktor, Hastane Masraflarını Ödeyemeyen Çiftin Bebeğini Sattı - BAE'nin Mars Misyonundan İlk Görüntüler Dünya'ya Ulaştı - Antalya'daki Profesörün Akıl Almaz Oyunu! Sahte 'Yürüyemez Raporu' ile Dünyayı Dolaşmış
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER