Ukrayna'dan ilginç iddia: Putin ile dublörü arasında kulak farkı

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’de ağırlamaya hazırlanan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili dikkat çekici bir iddia Ukrayna’dan geldi… Ukrayna istihbarat kaynakları ve yetkilileri, Rusya Devlet Başkanı Putin’in son dönemde dublör kullanmış olabileceği idd.

Ukrayna'dan ilginç iddia: Putin ile dublörü arasında kulak farkı

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’de ağırlamaya hazırlanan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili dikkat çekici bir iddia Ukrayna’dan geldi…

Ukrayna istihbarat kaynakları ve yetkilileri, Rusya Devlet Başkanı Putin’in son dönemde dublör kullanmış olabileceği iddiasını ortaya attı. Tümgeneral Kirilo Budanov, katıldığı televizyon programında Putin’in imajının son dönemde değiştiğini söylerken, bunun sebebinin ise dublör kullanmak olduğunu dile getirdi.

Geçen ay İran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen Putin’in dublör kullandığı iddia edilmişti.

Budanov, Putin’in kulağının en büyük farkı işaret ettiğini söylerken, “Putin’in dublörlerinin farklı alışkanlıkları, davranışları ve boyu var” dedi. Son dönemde Putin’in kamuoyunun karşısına çıktığında boyunda ve kulağının şeklinde ciddi değişiklikler olduğunu söylerken, “Fotoğraflara bakınca kulaklara dikkat etmek gerekiyor. Kulaklar parmak izi gibidir ve her insanın kulağı biriciktir, taklit edilemez” dedi.

Putin’in dublörlerinin farklı boylarda olduğuna ve farklı alışkanlıkları olduğuna dikkat çeken Budanov geçen ay İran’ın başkenti Tahran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile görüşen Putin’in dublör kullandığını öne sürmüştü. Geçen ay Tahran’da çekilen görüntülerde Putin’in uçaktan inerken çekilmiş görüntüleri paylaşım rekoru kırmış ve Putin’in ağır aksak yürümesi ve hemen kameralardan uzaklaşması dikkat çekmişti.

Peskov: Putin ile Schröder Kuzey Akım 2 projesini görüştü

 

Putin'in gizli sevgilisi ABD'nin yaptırım listesinde

 

Vatandaşlık dağıtmaya başlamıştı: Putin'e büyük şok!

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER