Ailesi coronaya yakalanan Ece Seçkin: Allah rızası için evinizde oturun!

Ece Seçkin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda babası ve babaannesinin corona virüsü testinin pozitif çıktığını söyledi.

Ailesi coronaya yakalanan Ece Seçkin: Allah rızası için evinizde oturun!

Ece Seçkin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda babası ve babaannesinin corona virüsü testinin pozitif çıktığını söyledi. Ailesinin önlem almasına rağmen virüse yakaladığını söyleyen şarkıcı, kendisini takip edenleri de dikkat olmaları gerektiği konusunda uyardı:

ALLAH RIZASI İÇİN VİRÜSÜ YAYMAYALIM”

“Bugün babam ve babaannemin pozitif çıkmış olmalarının şokuyla uyandım. Yaşadığım korkuyu daha önce pek yaşamadım, insan sevdiğinin kılına zarar gelsin istemez, o kadar önleme rağmen babacığım ve babaanneciğim hastalandı. Allah rızası için evinizde oturun, virüsü yaymayalım.”

“GENEL DURUMLARI İYİ”

Babası ve babaannesinin sağlık durumlarının iyiye gittiğini belirten şarkıcı, “Babaannem 93 yaşında. Allah’a şükür aşısını olmuştu. Aşı koruyor onu. Babam genç olduğu için aşıları henüz yapılmamıştı ama durumu iyi. Her gün yemeklerini götürüyorum, ihtiyaçlarını karşılıyorum. Allah’ın izniyle iyileşecekler. Genel durumları iyi çok şükür” dedi.n ünlü şarkıcı Ece Seçkin, sosyal medya hesabından sevenlerini uyararak “Allah rızası için evinizde oturun, virüsü yaymayalım” dedi.

İlginizi ÇekebilirGüncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 4 Nisan tablosuGüncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 4 Nisan tablosu
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER