Angelina Jolie, eski eşiyle oğlunu tanıştırdı

İlk olarak 11 Haziran’da Jonny Lee Miller’ın evine girerken görüntülenen Jolie’nin, bu ziyaretinden dört gün sonra 17 yaşındaki oğlu Pax ile yeniden Miller’ın evine gittiği basında yer aldı.Jolie 1999’da boşandığı Miller’dan sonra Billy Bob Thornton ve Brad Pitt ile evl.

Angelina Jolie, eski eşiyle oğlunu tanıştırdı

İlk olarak 11 Haziran’da Jonny Lee Miller’ın evine girerken görüntülenen Jolie’nin, bu ziyaretinden dört gün sonra 17 yaşındaki oğlu Pax ile yeniden Miller’ın evine gittiği basında yer aldı.

Bir zamanların Brangelina’sı şimdilerde çocuklarının velayeti için mücadele ediyorlar. Son olarak çocukların ifadelerinin alınmaması nedeniyle mahkemeyi haksızlıkla suçlayan Jolie, Pitt’in de geçmişinde aile içi şiddet geçmişi olduğunu iddia etmişti.

Çiftin velayet savaşı sürerken Jolie’nin eski eşiyle görüşmesi ve oğlunu tanıştırması dikkat çekti.

İlginizi ÇekebilirÜnlü çiftin velayet davasında yargıç sorunu: Jolie yargıcı diskalifiye etmeye çalıştıÜnlü çiftin velayet davasında yargıç sorunu: Jolie yargıcı diskalifiye etmeye çalıştıİlginizi ÇekebilirBrad Pitt'in annesinden 'Onunla yeniden evlen' isteğiBrad Pitt'in annesinden 'Onunla yeniden evlen' isteği
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER