Burak Özçivit oğlunun başlangıçta ‘Anne’ dediğini söyledi

Burak Özçivit, erkek arkadaşlarıyla yemek yemek yedikten sonradan çıkıştı muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Burak Özçivit oğlunun başlangıçta ‘Anne’ dediğini söyledi

Burak Özçivit, erkek arkadaşlarıyla yemek yemek yedikten sonradan çıkıştı muhabirlerin sorularını yanıtladı. Özçivit oğlu Karan ile ilgili konuştu ve başlangıçta 'Anne' dediğini açıkladı...

‘Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Osman Gazi’ karakterine hayat veren meşhur oyuncu Burak Özçivit, erkek arkadaşlarıyla birlikte Yeniköy’de yemek yemek yedi. Çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, dizisinin sezon finali yapmasıyla eşi Fahriye Evcen ve oğulları Karan ile tatile çıkacaklarını söyledi. Özçivit, “Sezon finalı yaptık tatildeyiz. Kısa bir tatil yapacağız” dedi.

KARAN KONUŞMAYA BAŞLADI

Muhabirlerin, “Karan konuşmaya başladı mı?” sorusuna oyuncu, “Konuşamaya başladı” derken muhabirlerin, “İlk anne mi? Yahut baba mı? dedi” sorusuna “Ooo çok tehlikeli sorular bunlar yanıt vermem” dese de “İlk anne dedi” dediğini açıkladı. Pandemi döneminde eşi ve çocuğuyla evinde süre geçiren oyuncu muhabirlerin, “Evde ekmek yaptınız mı?” ya da Fahriye bayan yaptı mı?” sorusuna “Fahriye yapıyor zaten” diyerek yanıt verdikten sonradan arabasına geçerek evinin yolunu tuttu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER