Deliha’da kimler oynuyor? Deliha 2 konusu ne?

Deliha 2 son dönemlerde hayran eden komedi filmleri aralarında yer alıyor.

Deliha’da kimler oynuyor? Deliha 2 konusu ne?

Deliha 2 sonnemlerde hayran eden komedi filmleri aralarında yer alıyor. Deliha 2 filmi özellikle televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemlerde izleyiciler göre ilgiyle araştırılıyor. Peki Deliha 2’de kimler oynuyor ve konusu ne? İşte detaylar…

Deliha 2 filmi bu akşam televizyonda yayınlanacak. Gupse Özay'ın senaryosunu yazıp, yönetmen koltuğuna oturduğu ve oynadığı Deliha 2'nin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Peki Deliha 2 oyuncuları kimler?

DELİHA 2 OYUNCULARI KİMLER?

Gupse Özay’ın ilk yönetmenlik denemesini de gerçekleştireceği “Deliha 2″nin senaryosu, ilk filmde olduğu gibi yeniden Özay’a ait. Özay’ın bir kere daha Deliha olarak boy göstereceği devam halkasının kadrosunda Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Eda Ece, Mehmet Er, Arzu Akınözü ve Fatih Özkan gibi isimler yer alıyor.

DELİHA 2 KONUSU

Zeliha hala çılgın, ve fazla arkadaşça, ve başına kesintisiz yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın arkasından koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir şık restoranda çalışmaya başlıyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosuna imza atan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay'ın sıcak karakterleri ve eğlenceli hikayesiyle bir kez daha izleyiciyi kahkahaya boğacak film, aynı zamanda Özay'ın birincil yönetmenlik deneyimi olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER