İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu

İSTANBUL (DHA) - HAFTANIN ilk iş gününde İstanbul'da birçok noktada trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk gözleniyor.

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu

İSTANBUL (DHA) - HAFTANIN ilk gününde İstanbul'da birçok noktada trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk gözleniyor. İşlerine ve okula giden vatandaşlar, servis, toplu taşıma, kendi araçlarıyla trafikte yoğunluk oluşturdu.

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. Servis araçlarıyla okullarına giden öğrenciler ve işlerine gitmek isteyen vatandaşlar yollara çıktı. Özellikle D-100 Kadıköy istikametinde yoğunluk olduğu görüldü. Kimi zaman ise trafik yer yer durma noktasına geldi. Fatih Sultan Mehmet (FSM) ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde de trafik yoğunluğu yaşanıyor. İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk saat 07.50  itibariyle yüzde 60 olarak ölçüldü.

- İstanbulİstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuİstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuİstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuİstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuİstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuDemirören Haber Ajansı / Cengiz Çoban - Son Dakika Haberleri Boji bu sefer vapurda

Boji bu sefer vapurda

BOJİ BU SEFER VAPURDA

BOJİ BU SEFER VAPURDA

İstanbul'u Koşuyorum etkinliği nedeniyle bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatılacak

İstanbul'u Koşuyorum etkinliği nedeniyle bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatılacak

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER