kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kerem Bürsin kafeye gidenlere ‘salak’ dedi, tepki yağdı

FOX TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında ağır sözler sarfetti.Çift, canlı yayında takipçilerinden gelen sorulara yanıt verdi.

Kerem Bürsin kafeye gidenlere ‘salak’ dedi, tepki yağdı

FOX TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında ağır sözler sarfetti.

Çift, canlı yayında takipçilerinden gelen sorulara yanıt verdi. Bir ara konu pandemiyle geldi.
Maske takmayanlara hakaret eden Bürsin, şu sözleri sarfetti:

“SALAKSINIZ” 

“Canlı yayın sırasında gerilen Kerem Bürsin “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya… Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya Affedersiniz ama siz salaksınız… “I’m sorry” (üzgünüm) Salaksınız..  Ailelerinizi insanları bir düşünün.”

Bürsin, bu sözleri sarfettiği sırada şoke olan Hande Erçel bir şey diyemedi. Kerem Bürsin’e sosyal medyadaki tüm mecralardan tepki yağdı.

İlginizi ÇekebilirOyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalandıOyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalandıİlginizi ÇekebilirArka Sokaklar dizisindeki bu sahne avukatları ayağa kaldırdıArka Sokaklar dizisindeki bu sahne avukatları ayağa kaldırdıİlginizi ÇekebilirDemet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye: Dünya starı olacağım dedi çocuk dizisinde oynuyorDemet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye: Dünya starı olacağım dedi çocuk dizisinde oynuyor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER