Survivor 2020’nin 124. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde sakatlık şoku

Survivor 2020'nin bugün yayınlanacak olan 124.

Survivor 2020’nin 124. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde sakatlık şoku

Survivor 2020'nin bugün yayınlanacak olan 124. bölüm fragmanı yayınlandı. Kaptanlık oyunu için kıyasıya uğraş eden yarışmacılardan Yasin Obuz, parkurda düşüp dizinden sakatlanıyor.

TV8 ekranlarının büyük bir merakla izlenen müsabaka programı Survivor 2020, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali sebebiyle dün ekrana bir günlük ara verdi.
Survivor’un 124. yeni bölümü 2 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacak. 14 Temmuz’da final yapacak olan Survivor 2020’de Nisa’nın elenmesinin gerisinde kalan 6 yarışan kaptanlık oyununda uğraş edecek. Yasin ise oyun esnasında sakatlanıyor.

YASİN OBUZ SAKATLANDI

Yasin, Uzlaştırma, Elif, Sercan, Berkan ve Cemal Can, Survivor’da bu hafta ekip kaptanları edinmek ve yeni takımları yeğlemek için yarışacak. Engebeli parkurda uğraş eden Yasin Obuz, nemli zeminde kayarak ayağından sakatlanıyor. Yasin’e birincil müdahaleyi Hekim Ulaş yapıyor. Acı içinde kıvranan Yasin, ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Yasin’in sakatlık durumu ve Survivor’a devam edip edemeyeceği ise yeni bölümde belirlenmiş olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER