Uçuş Ekibi filmi konusu ve oyuncuları: Uçuş Ekibi oyuncuları kimler?

Uçuş Ekibi filminde deprem olan adaya kurtarma operasyonu düzenleyen iki pilot başarılı olmak için farklılıklarını geride bırakaran operasonu tamamlamak istiyor.

Uçuş Ekibi filmi konusu ve oyuncuları: Uçuş Ekibi oyuncuları kimler?

Uçuş Ekibi filminde deprem olan adaya kurtarma operasyonu düzenleyen iki pilot başarılı olmak için farklılıklarını geride bırakaran operasonu tamamlamak istiyor. Peki Uçuş Ekibi filminde kimler oynuyor? İşte oyuncu kadrosu?

Uçuş Ekibi adlı film aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Uçuş Ekibi filminin konusu ve oyuncuları bu noktada merak edilen ayrıntılar arasında yer alıyor. Aleksey Guşçin (Danila Kozlovskiy) saçma bulduğu bir emre itaat göstermediği gerekçesiyle hava kuvvetlerinden atılmış, son derece dürüst ve korkusuz, yetenekli bir genç pilottur. Sonrasında sivil havacılığa geçerek tecrübeli pilot Leonid Zinçenko'nun (Vladimir Maşkov) yanında yardımcı pilot olarak çalışmaya başlar, ancak dilinin kemiği olmaması nedeniyle burada da kabin ekibiyle sorunlar yaşar. Güney Asya'ya yaptıkları bir uçuş sırasında yakınlardaki volkanik bir adada deprem olduğu haberini alınca adaya kurtarma operasyonu düzenlemeye karar verirler, ancak başarılı olabilmeleri için aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp gerçek bir ekip gibi davranmaları gerekecektir.

UÇUŞ EKİBİ OYUNCULARI

Yönetmen: Nikolay Lebedev
Senaryo: Nikolay Lebedev, Tikhon Kornev, Yuriy Korotkov
Yapımcı: Nikita Mikhalkov, Anton Zlatopolski

Danila Kozlovsky

Katerina Shpitsa

Vladimir Mashkov

Agne Grudyte

Rayanna Dibs

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER