Ümit Erdim zayıfladı fakat işsiz kaldı!

Artı kilolarıyla dikkat çeken oyuncu Ümit Erdim, bir süre önce geçirdiği mide ameliyatı ardından hızlı bir şekilde kilo kaybetmiş ve yeni görüntüsüyle uyarı çekmişti.

Ümit Erdim zayıfladı fakat işsiz kaldı!

Artı kilolarıyla dikkat çeken oyuncu Ümit Erdim, bir süre önce geçirdiği mide ameliyatı ardından hızlı bir şekilde kilo kaybetmiş ve yeni görüntüsüyle uyarı çekmişti. Erdim zayıfladığı için iş bulamadığını açıkladı.

5 yılda 60 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuşan oyuncu Ümit Erdim, önceki gün takipçilerinin sorularını yanıtladı. Uzun süredir bir projede yer almayan Erdim, bunun en büyük sebeplerinden birinin zayıflaması olduğunu söyledi.

Erdim, internet kullanıcılarının “Eski haline dön böyle iş bulamazsın” yorumuna “Katılıyorum, zaten bulamadım. Fakat bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm” biçiminde cevap verdi.

140 kilo olan ve daha sonra zayıflayarak öbür bir görüntüye ulaşan Ümit Erdim kendisine son haliyle ilgili gelen mesajlara da zaman zaman tepki gösteriyor.

Ünlü oyuncu bir vakit önce muhabirlerin “Mide ameliyatı olmaya nasıl karar verdiniz?” sorusuna sinirlenerek, “Ne saçma soru! Ayı gibiydim, o yüzden oldum. Sen de üç haneli sayılara geç, seni de görürüm” sözleriyle tepki göstermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER