Umut Oğuz: O gün dünyanın en zengin insanı oldum

Oyuncu Umut Oğuz, kucağında bebeğiyle çektiği bir selfieyi hesabından paylaştı ve yeni yaşına dair şehvetli ve manalı satırlar paylaştı.

Umut Oğuz: O gün dünyanın en zengin insanı oldum

Oyuncu Umut Oğuz, kucağında bebeğiyle çektiği bir selfieyi hesabından paylaştı ve yeni yaşına dair şehvetli ve manalı satırlar paylaştı.

Kadrosunda yer aldığı komedi filmleri ile beğeni toplayan oyuncu Umut Oğuz, 43 yaşına bastı ve yeni yaşına dair son derece anlamlı satırlar paylaştı. Kucağında bebeği ile çektiği selfieyi hesabından paylaşan Oğuz, altına da şu satırları yazdı:

*Doğduğumdan beri güneşin civarda 43 kez döndü dünya. Ona sorarsanız küçük mikroskobik bir zaman, bana sorarsanız 43 senesi ömrümün…

*Ne mutlu bu yaşları görebildim. Güzel hatalar yaptım. İyi dostlar biriktirdim. Savruldum, duruldum, zoru, kolayı bu yaşları görebildim. Küçükken biri 43 yaşındayım dediğinde, aman ne kadar ihtiyar dediğim günlerden, bir göz kırpmasıyla geliverdim bugünlere.

*Gerçekten hayatın yaş almakla yok, verilen ömrün her anını nasıl yaşadığınla ölçüldüğünü anladım. İtiraf edeyim bir fazla şeyi de baba olunca anladım. Her gün değişen, yenilenen bir Umut oldum.

*En kıymetli hediyelerin şiddet zamanlarda bir arkadaş sesi, doğru bir sarılma veya bir küçük gülümseme olduğunu, kalbinin başka bir bedende atmasının bir lütûf, minik nefesinin ise tüm dertlerin ilacı olduğunu gördüm.

*Fazla şükür, her gün tekrar çok şükür, yavruma sarıldığım gün, dünyanın en varlıklı insanı oldum.

*Yanımda olan, olamayan, hayata dair bana küçük bir ders veren, yapımımda emeği geçen geçmeyen herkesi minnetle selamlar, ömrümün en kıymetli hediyesini veren sevgilime, turuncuma, biricik eşime hürmetle eğilip, kalbimizin Dora’sını koklayarak bir güzel yaşa da girmemi aşkla kutlarım…

*Her gece dilediğim gibi, “İçinden iyilik geçen tüm dualar kabul olsun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER